Torpedo Miass - FK Volga Ulyanovsk (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Torpedo Miass
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | FC Kaluga - Torpedo Miass | 1 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - Dinamo Brjansk | 1 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-25 | FK Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Torpedo Miass - Spartak Kostroma | 0 - 3 |
dizi 8
Genel
FK Volga Ulyanovsk Mağlubiyetsiz 4
FK Volga Ulyanovsk 2.5 gol altı 6 itibaren 8
FK Volga Ulyanovsk İlk gol atan 5 itibaren 6
FK Volga Ulyanovsk Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Torpedo Miass Gol yenilen maçlar 9
Torpedo Miass Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Torpedo Miass Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Torpedo Miass Galibiyetsiz 3
Torpedo Miass - FK Volga Ulyanovsk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Torpedo Miass - FK Volga Ulyanovsk, başlangıç zamanı 2024-04-13 09:00:00 uluslararası saat.
Torpedo Miass Ve FK Volga Ulyanovsk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Volga Ulyanovsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | FK Volga Ulyanovsk - Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | FC Tekstilshchik Ivanovo - FK Volga Ulyanovsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | FK Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk | 3 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-25 | FK Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Dinamo Brjansk - FK Volga Ulyanovsk | 0 - 0 |
Puan durumu
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Dinamo Brjansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
FC Chertanovo Moskova | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Salut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Dinamo Brjansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |