FK Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK Volga Ulyanovsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | FK Volga Ulyanovsk - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | FC Tekstilshchik Ivanovo - FK Volga Ulyanovsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | FK Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk | 3 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-25 | FK Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Dinamo Brjansk - FK Volga Ulyanovsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-15 | FK Volga Ulyanovsk - FC Kaluga | 1 - 2 |
dizi 2
Genel
FK Volga Ulyanovsk + Avangard Kursk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Avangard Kursk 2.5 gol altı 6 itibaren 6
FK Volga Ulyanovsk Galibiyetsiz 4
FK Volga Ulyanovsk 2.5 gol altı 5 itibaren 7
FK Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç FK Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk, başlangıç zamanı 2024-05-29 14:00:00 uluslararası saat.
FK Volga Ulyanovsk Ve Avangard Kursk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Avangard Kursk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | Avangard Kursk - Irtysh Omsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Khimik Dzerzhinsk - Avangard Kursk | 1 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | FK Volga Ulyanovsk - Avangard Kursk | 3 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-25 | Avangard Kursk - Mashuk-KMV Pyatigorsk | 2 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | FC Tekstilshchik Ivanovo - Avangard Kursk | 1 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-15 | Avangard Kursk - Torpedo Miass | 2 - 0 |
Puan durumu
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Dinamo Brjansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
FC Chertanovo Moskova | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Salut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 17 | 9 | 5 | 3 | 26:9 | 32 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 17 | 7 | 7 | 3 | 22:17 | 28 |
3
|
FC Novosibirsk | 17 | 6 | 9 | 2 | 18:10 | 27 |
4
|
SK Rotor | 17 | 7 | 3 | 7 | 20:20 | 24 |
5
|
FC Chelyabinsk | 17 | 5 | 7 | 5 | 20:18 | 22 |
6
|
Veles Moscow | 17 | 6 | 4 | 7 | 13:15 | 22 |
7
|
FC Krasnodar-2 | 17 | 5 | 6 | 6 | 14:22 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 17 | 5 | 5 | 7 | 24:20 | 20 |
9
|
FC Murom | 17 | 5 | 5 | 7 | 20:26 | 20 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 17 | 2 | 5 | 10 | 8:28 | 11 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 17 | 10 | 5 | 2 | 24:8 | 35 |
2
|
FC Kaluga | 17 | 7 | 6 | 4 | 29:23 | 27 |
3
|
Avangard Kursk | 17 | 8 | 2 | 7 | 17:18 | 26 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 17 | 5 | 10 | 2 | 15:12 | 25 |
5
|
Irtysh Omsk | 17 | 6 | 7 | 4 | 17:15 | 25 |
6
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 17 | 6 | 4 | 7 | 14:19 | 22 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 17 | 5 | 5 | 7 | 23:15 | 20 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 17 | 4 | 6 | 7 | 16:23 | 18 |
9
|
Dinamo Brjansk | 17 | 3 | 6 | 8 | 17:27 | 15 |
10
|
Torpedo Miass | 17 | 3 | 5 | 9 | 13:25 | 14 |