Metallurg Lipetsk - FK Ufa (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | FC Murom - Metallurg Lipetsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-15 | Chayka Peschanokopskoye - Metallurg Lipetsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-11 | Metallurg Lipetsk - SK Rotor | 1 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-05 | FC Krasnodar-2 - Metallurg Lipetsk | 1 - 0 |
dizi 6
Genel
FK Ufa 2.5 gol altı 6 itibaren 7
FK Ufa Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Metallurg Lipetsk Galibiyetsiz 6
Metallurg Lipetsk Hiç gol atılmamış 3
Metallurg Lipetsk 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Metallurg Lipetsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Metallurg Lipetsk - FK Ufa
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Metallurg Lipetsk - FK Ufa, başlangıç zamanı 2024-04-14 12:00:00 uluslararası saat.
Metallurg Lipetsk Ve FK Ufa şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Ufa
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | FK Ufa - SK Rotor | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | FC Krasnodar-2 - FK Ufa | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Rodina 2 Moscow - FK Ufa | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | FC Chelyabinsk - FK Ufa | 0 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-15 | FK Ufa - FC Murom | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-11 | Veles Moscow - FK Ufa | 0 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-05 | FK Ufa - Rodina 2 Moscow | 3 - 1 |
Puan durumu
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Dinamo Brjansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
FC Chertanovo Moskova | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Salut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 15 | 8 | 4 | 3 | 22:9 | 28 |
2
|
FC Novosibirsk | 15 | 6 | 8 | 1 | 17:8 | 26 |
3
|
Chayka Peschanokopskoye | 15 | 6 | 7 | 2 | 17:13 | 25 |
4
|
FC Chelyabinsk | 15 | 5 | 6 | 4 | 18:15 | 21 |
5
|
SK Rotor | 16 | 6 | 3 | 7 | 19:20 | 21 |
6
|
Rodina 2 Moscow | 15 | 5 | 4 | 6 | 24:18 | 19 |
7
|
FC Krasnodar-2 | 15 | 4 | 6 | 5 | 12:17 | 18 |
8
|
Veles Moscow | 15 | 5 | 3 | 7 | 9:14 | 18 |
9
|
FC Murom | 15 | 4 | 4 | 7 | 15:22 | 16 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 16 | 2 | 5 | 9 | 8:25 | 11 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 16 | 9 | 5 | 2 | 22:8 | 32 |
2
|
FC Kaluga | 16 | 7 | 5 | 4 | 27:21 | 26 |
3
|
Irtysh Omsk | 16 | 6 | 6 | 4 | 15:13 | 24 |
4
|
Avangard Kursk | 16 | 7 | 2 | 7 | 14:17 | 23 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 16 | 4 | 10 | 2 | 14:12 | 22 |
6
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 16 | 6 | 4 | 6 | 14:17 | 22 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:14 | 20 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 16 | 4 | 6 | 6 | 15:20 | 18 |
9
|
Torpedo Miass | 16 | 3 | 5 | 8 | 12:23 | 14 |
10
|
Dinamo Brjansk | 16 | 2 | 6 | 8 | 15:26 | 12 |