Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | FC Murom - Metallurg Lipetsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | Metallurg Lipetsk - Veles Moscow | 0 - 3 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-05-26 | FK Ufa - Metallurg Lipetsk | 6 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-05-19 | Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-15 | Chayka Peschanokopskoye - Metallurg Lipetsk | 1 - 0 |
dizi 10
Genel
Metallurg Lipetsk + FC Novosibirsk Galibiyetsiz 5
Metallurg Lipetsk + FC Novosibirsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Novosibirsk Mağlubiyetsiz 3
FC Novosibirsk Karşılıklı gol 4 itibaren 5
FC Novosibirsk 2.5 gol altı 7 itibaren 8
FC Novosibirsk İlk gol atan 7 itibaren 9
Metallurg Lipetsk Kayıplar 4
Metallurg Lipetsk Gol yenilen maçlar 5
Metallurg Lipetsk İlk gol yiyen 5 itibaren 5
Kişisel toplantılar
FC Novosibirsk Mağlubiyetsiz 3
FC Novosibirsk Hiç gol yenmemiş 3
Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Metallurg Lipetsk - FC Novosibirsk, başlangıç zamanı 2024-05-19 12:00:00 uluslararası saat.
Metallurg Lipetsk Ve FC Novosibirsk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Novosibirsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-16 | SK Rotor - FC Novosibirsk | 3 - 1 | |
2024-06-12 | FC Novosibirsk - SK Rotor | 1 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | FC Novosibirsk - Chayka Peschanokopskoye | 0 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-03 | SK Rotor - FC Novosibirsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-30 | Veles Moscow - FC Novosibirsk | 1 - 1 |
Puan durumu
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
Dinamo Brjansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
FC Chertanovo Moskova | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
Salut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
FC Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FK Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
Dinamo Brjansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |