ACS ACB Ineu - CS Socodor (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: ACS ACB Ineu
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | ACS ACB Ineu - CS Avântul Periam | 2 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-10 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 1 - 5 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-03 | ACS ACB Ineu - ACS Progresul Pecica | 1 - 3 |
dizi 8
Genel
ACS ACB Ineu + CS Socodor Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
ACS ACB Ineu Galibiyetsiz 17
ACS ACB Ineu İlk gol yiyen 8 itibaren 10
CS Socodor Gol yenilen maçlar 3
CS Socodor 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
CS Socodor İlk gol yiyen 5 itibaren 7
CS Socodor İlk devreyi kaybeden 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
ACS ACB Ineu + CS Socodor Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
ACS ACB Ineu - CS Socodor
Romanya, Liga III Seria 8, maç ACS ACB Ineu - CS Socodor, başlangıç zamanı 2024-04-19 14:00:50 uluslararası saat.
ACS ACB Ineu Ve CS Socodor şampiyonaya katılır Liga III Seria 8, Romanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CS Socodor
Liga III Seria 8 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-24 | ACS Progresul Pecica - CS Socodor | 9 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-08 | CS Avântul Periam - CS Socodor | 4 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-03 | CS Socodor - CS Șoimii Lipova | 0 - 1 |
Puan durumu
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |