Asyut Petroleum - Aswan Fc (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Asyut Petroleum
Egypt Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Future FC - Asyut Petroleum | 3 - 0 | |
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | Asyut Petroleum - Al-Nasr Lel-Taa'deen | 2 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-30 | Nogoom El Mostakbal - Asyut Petroleum | 1 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-23 | Asyut Petroleum - Aswan Fc | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-17 | Telecom Egypt - Asyut Petroleum | 0 - 0 |
dizi 3
Genel
Asyut Petroleum + Aswan Fc Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Aswan Fc 2.5 gol altı 7 itibaren 9
Asyut Petroleum Mağlubiyetsiz 6
Asyut Petroleum Gol yenilen maçlar 3
Asyut Petroleum 2.5 gol altı 6 itibaren 7
Asyut Petroleum - Aswan Fc
Mısır, 2nd Division, maç Asyut Petroleum - Aswan Fc, başlangıç zamanı 2024-04-23 13:30:00 uluslararası saat.
Asyut Petroleum Ve Aswan Fc şampiyonaya katılır 2nd Division, Mısır.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Aswan Fc
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | Gomhoryet Shebin - Aswan Fc | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-30 | Aswan Fc - Makadi FC | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-23 | Asyut Petroleum - Aswan Fc | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-17 | Aswan Fc - Nogoom El Mostakbal | 3 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-10 | Al-Nasr Lel-Taa'deen - Aswan Fc | 1 - 3 |
Puan durumu
2. Division A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 19 | 14 | 3 | 2 | 34:13 | 45 |
2
|
Wadi Degla Sc | 19 | 10 | 8 | 1 | 27:13 | 38 |
3
|
Haras El Hodood | 19 | 9 | 9 | 1 | 28:18 | 36 |
4
|
Ghazl El Mahallah | 19 | 9 | 8 | 2 | 21:12 | 35 |
5
|
La Viena FC | 19 | 9 | 6 | 4 | 30:17 | 33 |
6
|
Tanta Fc | 19 | 8 | 5 | 6 | 23:17 | 29 |
7
|
El Seka EL Hadid | 19 | 6 | 11 | 2 | 20:12 | 29 |
8
|
Proxy SC | 19 | 7 | 8 | 4 | 23:23 | 29 |
9
|
Alqana | 19 | 7 | 7 | 5 | 21:16 | 28 |
10
|
Gazl Kafr Eldwar | 19 | 6 | 10 | 3 | 21:16 | 28 |
11
|
Asyut Petroleum | 19 | 8 | 4 | 7 | 20:20 | 28 |
12
|
Abu Qair Semad | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:16 | 25 |
13
|
Telecom Egypt | 19 | 7 | 3 | 9 | 23:23 | 24 |
14
|
Aswan Fc | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:20 | 22 |
15
|
Dikernis SC | 19 | 5 | 6 | 8 | 19:28 | 21 |
16
|
Makadi FC | 19 | 2 | 9 | 8 | 17:23 | 15 |
17
|
Gomhoryet Shebin | 19 | 3 | 5 | 11 | 10:25 | 14 |
18
|
Nogoom El Mostakbal | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:28 | 13 |
19
|
Misr Lel Makasa | 19 | 2 | 3 | 14 | 18:44 | 9 |
20
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 19 | 1 | 3 | 15 | 14:37 | 6 |
2. Division A 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 28 | 19 | 7 | 2 | 50:21 | 64 |
2
|
Ghazl El Mahallah | 28 | 13 | 13 | 2 | 35:18 | 52 |
3
|
Haras El Hodood | 28 | 11 | 16 | 1 | 34:22 | 49 |
4
|
La Viena FC | 28 | 13 | 9 | 6 | 42:25 | 48 |
5
|
Wadi Degla Sc | 28 | 11 | 13 | 4 | 36:24 | 46 |
6
|
Tanta Fc | 28 | 11 | 6 | 11 | 30:27 | 39 |
7
|
El Seka EL Hadid | 28 | 8 | 14 | 6 | 29:24 | 38 |
8
|
Gazl Kafr Eldwar | 28 | 8 | 14 | 6 | 27:28 | 38 |
9
|
Proxy SC | 28 | 9 | 10 | 9 | 28:35 | 37 |
10
|
Alqana | 28 | 9 | 9 | 10 | 27:23 | 36 |
2. Division A 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abu Qair Semad | 28 | 13 | 9 | 6 | 34:21 | 48 |
2
|
Asyut Petroleum | 28 | 10 | 11 | 7 | 29:26 | 41 |
3
|
Telecom Egypt | 28 | 11 | 6 | 11 | 33:29 | 39 |
4
|
Aswan Fc | 28 | 10 | 8 | 10 | 31:28 | 38 |
5
|
Dikernis SC | 28 | 9 | 9 | 10 | 31:35 | 36 |
6
|
Makadi FC | 28 | 5 | 12 | 11 | 31:36 | 27 |
7
|
Gomhoryet Shebin | 28 | 6 | 7 | 15 | 20:37 | 25 |
8
|
Nogoom El Mostakbal | 28 | 4 | 8 | 16 | 22:44 | 20 |
9
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 28 | 2 | 6 | 20 | 26:54 | 12 |
10
|
Misr Lel Makasa | 28 | 3 | 3 | 22 | 28:66 | 12 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Haras El Hodood | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
2
|
Sporting Alexandria | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:5 | 8 |
3
|
Suez Montakhab | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | 5 |
4
|
Tersana SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:6 | 4 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Suez Montakhab | ||||||
|
Tersana SC |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Tersana SC | ||||||
|
Suez Montakhab |