KS Raszyn - SKS Oskar Przysucha (0-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: KS Raszyn
IV LIGA "Forbet" | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-22 | KS Raszyn - KS Ursus Varşova | 2 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-17 | KS Raszyn - Marcovia Marki | 0 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-08 | Wisła II Płock - KS Raszyn | 9 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-29 | KS Raszyn - MKS Ząbkovia Ząbki | 2 - 5 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-25 | KTS Weszło Warszawa - KS Raszyn | 5 - 0 |
KS Raszyn - SKS Oskar Przysucha
Poland Amateur, IV LIGA "Forbet", maç KS Raszyn - SKS Oskar Przysucha, başlangıç zamanı 2024-04-30 17:00:00 uluslararası saat.
KS Raszyn Ve SKS Oskar Przysucha şampiyonaya katılır IV LIGA "Forbet", Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SKS Oskar Przysucha
IV LIGA "Forbet" | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-09 | SKS Oskar Przysucha - KTS Weszło Warszawa | - | |
yuvarlak 34 | |||
2024-06-22 | LKS Mazur Karczew - SKS Oskar Przysucha | 2 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-15 | SKS Oskar Przysucha - KS Ursus Varşova | 4 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-08 | Marcovia Marki - SKS Oskar Przysucha | 1 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-06-01 | SKS Oskar Przysucha - Wisła II Płock | 0 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-24 | MKS Ząbkovia Ząbki - SKS Oskar Przysucha | 2 - 3 |
Puan durumu
IV. Liga - Mazowiecka 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wisła II Płock | 34 | 27 | 2 | 5 | 102:25 | 83 |
2
|
MKS Ząbkovia Ząbki | 34 | 24 | 5 | 5 | 96:39 | 77 |
3
|
KS CK Troszyn | 34 | 23 | 6 | 5 | 81:40 | 75 |
4
|
KTS Weszło Warszawa | 34 | 22 | 6 | 6 | 100:39 | 72 |
5
|
Hutnik Warszawa | 34 | 20 | 8 | 6 | 71:39 | 68 |
6
|
KS Mszczonowianka | 34 | 19 | 9 | 6 | 72:44 | 66 |
7
|
KS Ursus Varşova | 34 | 18 | 6 | 10 | 61:47 | 60 |
8
|
MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki | 34 | 17 | 6 | 11 | 92:63 | 57 |
9
|
SKS Oskar Przysucha | 34 | 12 | 7 | 15 | 46:59 | 43 |
10
|
MKS Piaseczno | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:75 | 43 |
11
|
MLKS Józefovia Józefów | 34 | 11 | 9 | 14 | 49:74 | 42 |
12
|
GKS Wilga Garwolin | 34 | 11 | 6 | 17 | 55:66 | 39 |
13
|
KS Błonianka Błonie | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:63 | 37 |
14
|
LKS Mazur Karczew | 34 | 9 | 8 | 17 | 47:70 | 35 |
15
|
Marcovia Marki | 34 | 9 | 4 | 21 | 46:73 | 31 |
16
|
KS Raszyn | 34 | 6 | 2 | 26 | 29:100 | 20 |
17
|
Sokół Serock | 34 | 4 | 3 | 27 | 38:101 | 15 |
18
|
Drogowiec Jedlińsk | 34 | 1 | 1 | 32 | 19:96 | 4 |