Guia FC - SC Olhanense (2-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Guia FC
A.F. Algarve II Divisão | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-18 | Guia FC - Moncarapachense B | 0 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-11 | Armacenenses - Guia FC | 1 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-04 | Guia FC - SC Olhanense | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | Guia FC - JS Campinense | 1 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-20 | Imortal DC B - Guia FC | 2 - 5 |
dizi 6
Genel
Guia FC + SC Olhanense Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
SC Olhanense Mağlubiyetsiz 6
SC Olhanense 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
SC Olhanense Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Guia FC 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Guia FC Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Guia FC - SC Olhanense
Portugal Amateur, A.F. Algarve II Divisão, maç Guia FC - SC Olhanense, başlangıç zamanı 2024-05-04 18:00:00 uluslararası saat.
Guia FC Ve SC Olhanense şampiyonaya katılır A.F. Algarve II Divisão, Portugal Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SC Olhanense
A.F. Algarve II Divisão | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-18 | SC Olhanense - Armacenenses | 5 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-11 | Imortal DC B - SC Olhanense | 0 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-04 | Guia FC - SC Olhanense | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | SC Olhanense - Moncarapachense B | 2 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-20 | JS Campinense - SC Olhanense | 0 - 3 |
Puan durumu
A.F. Algarve II Divisão - Barlavento 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guia FC | 18 | 14 | 3 | 1 | 57:12 | 45 |
2
|
Imortal DC B | 18 | 13 | 4 | 1 | 53:18 | 43 |
3
|
Armacenenses | 18 | 14 | 1 | 3 | 55:15 | 43 |
4
|
UD Messinense | 18 | 8 | 3 | 7 | 31:28 | 27 |
5
|
GD Lagoa B | 18 | 6 | 7 | 5 | 31:30 | 25 |
6
|
FC Ferreiras B | 18 | 6 | 6 | 6 | 35:32 | 24 |
7
|
CD Odiáxere | 18 | 6 | 0 | 12 | 32:54 | 18 |
8
|
ED Bensafrim | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:54 | 14 |
9
|
GDR Alvorense | 18 | 3 | 3 | 12 | 24:48 | 12 |
10
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | 18 | 1 | 1 | 16 | 13:73 | 4 |
A.F. Algarve II Divisão - Sotavento 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 16 | 13 | 1 | 2 | 47:18 | 40 |
2
|
Moncarapachense B | 16 | 10 | 3 | 3 | 37:20 | 33 |
3
|
JS Campinense | 16 | 10 | 3 | 3 | 33:20 | 33 |
4
|
UDR Sambrasense | 16 | 10 | 3 | 3 | 41:14 | 33 |
5
|
Quarteira SC | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:28 | 26 |
6
|
Sport Faro e Benfica | 16 | 7 | 1 | 8 | 31:28 | 22 |
7
|
Louletano DC B | 16 | 3 | 2 | 11 | 20:41 | 11 |
8
|
4 ao Cubo ADO Olhão | 16 | 3 | 1 | 12 | 24:45 | 10 |
9
|
CD Marítimo Olhanense | 16 | 0 | 0 | 16 | 7:63 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Guia FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Armacenenses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Moncarapachense B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
JS Campinense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Imortal DC B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC B | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:11 | 13 |
2
|
CD Odiáxere | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:17 | 10 |
3
|
ED Bensafrim | 6 | 2 | 0 | 4 | 20:21 | 6 |
4
|
4 ao Cubo ADO Olhão | 6 | 1 | 2 | 3 | 15:24 | 5 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 |
2
|
GDR Alvorense | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
3
|
CD Marítimo Olhanense | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 10 | 7 | 2 | 1 | 23:8 | 23 |
2
|
Moncarapachense B | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
3
|
Guia FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:16 | 17 |
4
|
Armacenenses | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 15 |
5
|
JS Campinense | 10 | 3 | 0 | 7 | 13:18 | 9 |
6
|
Imortal DC B | 10 | 0 | 0 | 10 | 12:31 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quarteira SC | 10 | 10 | 0 | 0 | 31:6 | 30 |
2
|
UDR Sambrasense | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:12 | 22 |
3
|
Sport Faro e Benfica | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:14 | 16 |
4
|
FC Ferreiras B | 10 | 4 | 0 | 6 | 10:19 | 12 |
5
|
GD Lagoa B | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:28 | 4 |
6
|
UD Messinense | 9 | 0 | 1 | 8 | 6:24 | 1 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Louletano DC B | ||||||
|
4 ao Cubo ADO Olhão | ||||||
|
ED Bensafrim | ||||||
|
CD Odiáxere |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | ||||||
|
GDR Alvorense | ||||||
|
CD Marítimo Olhanense |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Olhanense | ||||||
|
Guia FC | ||||||
|
Armacenenses | ||||||
|
Moncarapachense B | ||||||
|
JS Campinense | ||||||
|
Imortal DC B |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sport Faro e Benfica | ||||||
|
Quarteira SC | ||||||
|
FC Ferreiras B | ||||||
|
GD Lagoa B | ||||||
|
UD Messinense | ||||||
|
UDR Sambrasense |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Louletano DC B | ||||||
|
4 ao Cubo ADO Olhão | ||||||
|
ED Bensafrim | ||||||
|
CD Odiáxere |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | ||||||
|
GDR Alvorense | ||||||
|
CD Marítimo Olhanense |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Olhanense | ||||||
|
Guia FC | ||||||
|
Armacenenses | ||||||
|
Moncarapachense B | ||||||
|
JS Campinense | ||||||
|
Imortal DC B |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sport Faro e Benfica | ||||||
|
Quarteira SC | ||||||
|
FC Ferreiras B | ||||||
|
GD Lagoa B | ||||||
|
UD Messinense | ||||||
|
UDR Sambrasense |