SC Olhanense - Armacenenses (5-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SC Olhanense
A.F. Algarve II Divisão | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-18 | SC Olhanense - Armacenenses | 5 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-11 | Imortal DC B - SC Olhanense | 0 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-04 | Guia FC - SC Olhanense | 2 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | SC Olhanense - Moncarapachense B | 2 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-20 | JS Campinense - SC Olhanense | 0 - 3 |
dizi 9
Genel
SC Olhanense + Armacenenses Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
SC Olhanense Mağlubiyetsiz 8
SC Olhanense 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
SC Olhanense Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
SC Olhanense + Armacenenses Karşılıklı gol 6 itibaren 7
SC Olhanense + Armacenenses Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
SC Olhanense Mağlubiyetsiz 5
SC Olhanense Gol yenilen maçlar 4
Armacenenses Gol yenilen maçlar 7
SC Olhanense - Armacenenses
Portugal Amateur, A.F. Algarve II Divisão, maç SC Olhanense - Armacenenses, başlangıç zamanı 2024-05-18 18:00:00 uluslararası saat.
SC Olhanense Ve Armacenenses şampiyonaya katılır A.F. Algarve II Divisão, Portugal Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Armacenenses
A.F. Algarve II Divisão | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-18 | SC Olhanense - Armacenenses | 5 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-11 | Armacenenses - Guia FC | 1 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-04 | JS Campinense - Armacenenses | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-27 | Armacenenses - Imortal DC B | 1 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-20 | Moncarapachense B - Armacenenses | 1 - 0 |
Puan durumu
A.F. Algarve II Divisão - Barlavento 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guia FC | 18 | 14 | 3 | 1 | 57:12 | 45 |
2
|
Imortal DC B | 18 | 13 | 4 | 1 | 53:18 | 43 |
3
|
Armacenenses | 18 | 14 | 1 | 3 | 55:15 | 43 |
4
|
UD Messinense | 18 | 8 | 3 | 7 | 31:28 | 27 |
5
|
GD Lagoa B | 18 | 6 | 7 | 5 | 31:30 | 25 |
6
|
FC Ferreiras B | 18 | 6 | 6 | 6 | 35:32 | 24 |
7
|
CD Odiáxere | 18 | 6 | 0 | 12 | 32:54 | 18 |
8
|
ED Bensafrim | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:54 | 14 |
9
|
GDR Alvorense | 18 | 3 | 3 | 12 | 24:48 | 12 |
10
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | 18 | 1 | 1 | 16 | 13:73 | 4 |
A.F. Algarve II Divisão - Sotavento 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 16 | 13 | 1 | 2 | 47:18 | 40 |
2
|
Moncarapachense B | 16 | 10 | 3 | 3 | 37:20 | 33 |
3
|
JS Campinense | 16 | 10 | 3 | 3 | 33:20 | 33 |
4
|
UDR Sambrasense | 16 | 10 | 3 | 3 | 41:14 | 33 |
5
|
Quarteira SC | 16 | 8 | 2 | 6 | 37:28 | 26 |
6
|
Sport Faro e Benfica | 16 | 7 | 1 | 8 | 31:28 | 22 |
7
|
Louletano DC B | 16 | 3 | 2 | 11 | 20:41 | 11 |
8
|
4 ao Cubo ADO Olhão | 16 | 3 | 1 | 12 | 24:45 | 10 |
9
|
CD Marítimo Olhanense | 16 | 0 | 0 | 16 | 7:63 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão - Playoff 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Guia FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Armacenenses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Moncarapachense B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
JS Campinense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Imortal DC B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC B | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:11 | 13 |
2
|
CD Odiáxere | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:17 | 10 |
3
|
ED Bensafrim | 6 | 2 | 0 | 4 | 20:21 | 6 |
4
|
4 ao Cubo ADO Olhão | 6 | 1 | 2 | 3 | 15:24 | 5 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 |
2
|
GDR Alvorense | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
3
|
CD Marítimo Olhanense | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Olhanense | 10 | 7 | 2 | 1 | 23:8 | 23 |
2
|
Moncarapachense B | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
3
|
Guia FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:16 | 17 |
4
|
Armacenenses | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 15 |
5
|
JS Campinense | 10 | 3 | 0 | 7 | 13:18 | 9 |
6
|
Imortal DC B | 10 | 0 | 0 | 10 | 12:31 | 0 |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quarteira SC | 10 | 10 | 0 | 0 | 31:6 | 30 |
2
|
UDR Sambrasense | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:12 | 22 |
3
|
Sport Faro e Benfica | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:14 | 16 |
4
|
FC Ferreiras B | 10 | 4 | 0 | 6 | 10:19 | 12 |
5
|
GD Lagoa B | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:28 | 4 |
6
|
UD Messinense | 9 | 0 | 1 | 8 | 6:24 | 1 |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Louletano DC B | ||||||
|
4 ao Cubo ADO Olhão | ||||||
|
ED Bensafrim | ||||||
|
CD Odiáxere |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | ||||||
|
GDR Alvorense | ||||||
|
CD Marítimo Olhanense |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Olhanense | ||||||
|
Guia FC | ||||||
|
Armacenenses | ||||||
|
Moncarapachense B | ||||||
|
JS Campinense | ||||||
|
Imortal DC B |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sport Faro e Benfica | ||||||
|
Quarteira SC | ||||||
|
FC Ferreiras B | ||||||
|
GD Lagoa B | ||||||
|
UD Messinense | ||||||
|
UDR Sambrasense |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Louletano DC B | ||||||
|
4 ao Cubo ADO Olhão | ||||||
|
ED Bensafrim | ||||||
|
CD Odiáxere |
A.F. Algarve II Divisão, Bronze - Grupo 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ARDC Mentes do Desporto Parchal | ||||||
|
GDR Alvorense | ||||||
|
CD Marítimo Olhanense |
A.F. Algarve II Divisão, Ouro - Apuramento Campeão 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Olhanense | ||||||
|
Guia FC | ||||||
|
Armacenenses | ||||||
|
Moncarapachense B | ||||||
|
JS Campinense | ||||||
|
Imortal DC B |
A.F. Algarve II Divisão, Prata - Serie 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sport Faro e Benfica | ||||||
|
Quarteira SC | ||||||
|
FC Ferreiras B | ||||||
|
GD Lagoa B | ||||||
|
UD Messinense | ||||||
|
UDR Sambrasense |