Real Brasília FC - Iporá (0-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Real Brasília FC
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | Real Brasília FC - Uniao EC MT | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | Real Brasília FC - Mixto MT | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Anapolis FC GO - Real Brasília FC | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Real Brasília FC - CRA Catalano GO | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | CRA Catalano GO - Real Brasília FC | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-02 | Real Brasília FC - Anapolis FC GO | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-25 | Mixto MT - Real Brasília FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-18 | Uniao EC MT - Real Brasília FC | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-12 | Real Brasília FC - Brasiliense FC DF | 1 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-04 | Real Brasília FC - Iporá | 0 - 2 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.2
|
3.2
|
2.88
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 9
Genel
Iporá Galibiyetsiz 7
Iporá Gol yenilen maçlar 7
Iporá 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Iporá İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Iporá More than 10.5 corners 5 itibaren 6
Real Brasília FC Galibiyetsiz 5
Real Brasília FC Gol yenilen maçlar 4
Real Brasília FC More than 4.5 cards 10 itibaren 10
Real Brasília FC Less than 10.5 corners 5 itibaren 5
Real Brasília FC - Iporá
Brezilya, Brasileiro Série D, maç Real Brasília FC - Iporá, başlangıç zamanı 2024-05-04 18:00:00 uluslararası saat.
Real Brasília FC Ve Iporá şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Iporá
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | Capital FC TO - Iporá | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | Iporá - Anapolis FC GO | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Mixto MT - Iporá | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Iporá - Brasiliense FC DF | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-09 | Brasiliense FC DF - Iporá | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-02 | Iporá - Mixto MT | 2 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-25 | Anapolis FC GO - Iporá | 4 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-18 | Iporá - Capital FC TO | 2 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-11 | Iporá - CRA Catalano GO | 1 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-04 | Real Brasília FC - Iporá | 0 - 2 |
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:3 | 18 |
2
|
Porto Velho EC RO | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:6 | 12 |
3
|
Trem AP | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 10 |
4
|
Princesa Dos Solimoes AM | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 8 |
5
|
Manaus | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:10 | 8 |
5
|
Rio Branco FC AC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:9 | 8 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 |
8
|
Humaitá | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:11 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | 12 |
2
|
River PI | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
3
|
Tocantinópolis | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:9 | 10 |
4
|
Moto Clube MA | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:11 | 9 |
5
|
Altos Pi | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
6
|
Fluminense-PI | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
7
|
Cametá SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 6 | 0 | 4 | 2 | 7:12 | 4 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
Santa Cruz FC RN | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
3
|
Iguatu | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
4
|
America FC RN | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:5 | 9 |
5
|
Atlético Cearense | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | 6 |
6
|
Sousa EC PB | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
7
|
Maracanã | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
8
|
ACD Potiguar RN | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | 3 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA AL | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
2
|
AO Itabaiana SE | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
3
|
EC Jacuipense BA | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
4
|
Retrô | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
5
|
Petrolina PE | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 8 |
6
|
CS Sergipe SE | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CSE | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
8
|
SD Juazeirense BA | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anapolis FC GO | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 13 |
2
|
Brasiliense FC DF | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
3
|
Iporá | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:9 | 11 |
4
|
CRA Catalano GO | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 9 |
5
|
Mixto MT | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:7 | 7 |
6
|
Uniao EC MT | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Capital FC TO | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | 4 |
8
|
Real Brasília FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:10 | 0 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 12 |
2
|
Serra FC ES | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:7 | 10 |
3
|
Nova Iguacu RJ | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:3 | 9 |
4
|
Democrata FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | 8 |
5
|
Portuguesa RJ | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
6
|
Real Noroestes ES | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Ipatinga | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
8
|
Audax Rio RJ | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:9 | 1 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter de Limeira | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2
|
Maringa FC PR | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
3
|
Água Santa | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | 9 |
4
|
Pouso Alegre | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:4 | 7 |
5
|
Santo André | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | 6 |
6
|
Costa Rica EC MS | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | 5 |
7
|
Sao Jose EC SP | 6 | 0 | 5 | 1 | 2:5 | 5 |
8
|
Patrocinense | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | 2 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 11 |
2
|
Barra | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Cianorte FC PR | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
4
|
FC Cascavel PR | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
5
|
Hercílio Luz | 5 | 0 | 5 | 0 | 4:4 | 5 |
6
|
Novo Hamburgo | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
7
|
Avenida RS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
8
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |