Concórdia Atlético Clube Oyuncu Kadrosu
15
Toplam oyuncu
3 (20%)
Lejyoner
1 812 000 €
Takım maliyeti
302 000 €
Ortalama oyuncu değeri
50.3
Genel oyuncu değerlendirmesi
Orta Saha |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
17 | Nadson | BRA | M | 34 | 0,6M+ | 51 |
8 | Jean Patrick | BRA | M | 31 | 0,6M+ | 50 |
15 | Luiz Meneses | BRA | M | 26 | 0,1M+ | |
18 | Kendy | BRA | M | 24 | 0,0M+ | |
15 | Zé Vitor | BRA | M | 22 | ||
Miguel Perin | BRA | M | 25 | |||
Tetê | BRA | M | 31 | |||
savunma oyuncusu |
||||||
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
3 | Willian Alves | BRA | D | 36 | 0,5M+ | |
26 | Perema | BRA | D | 31 | 0,1M+ | |
Keslley | BRA | D | 24 | |||
34 | Felipe | BRA | D | 24 | ||
14 | Ryan | BRA | D | 20 | ||
|
||||||
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
Caio | ||||||
Wendel Barros | ||||||
Jean Carlos |
Olaylar
Concórdia Atlético Clube
Futbol, Brezilya, Takım Concórdia Atlético Clube. Orijinal takım adı: Concórdia Atlético Clube.
Concórdia Atlético Clube şampiyonaya katılır Brasileiro Série D. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Brasileiro Série D.
Takımda Concórdia Atlético Clube 15 oyuncular. Lejyonerler: 3 (20%). Takım oyuncularının toplam değeri 0 €. Takımın en yüksek ücretli oyuncusu Concórdia Atlético Clube Nadson. Fiziksel olarak göstergeler, milliyet, pozisyon, piyasa değeri ve başlangıç kompozisyonlarının bir listesi oyuncunun sayfasında bulunabilir.
Itamar Schulle — takımın teknik direktörü Concórdia Atlético Clube. Itamar Schulle geçirdi takımın bir parçası olarak maçın 180 Concórdia Atlético Clube. team.text.4 Atılan puanlar: 267. Bir kariyerde atılan puan sayısı koçun etkinliğini gösterir.
Concórdia Atlético Clube takımının ana stadyumu Concordia, Brezilya 'deki Domingos Machado de Lima.
Sonraki Takım Concórdia Atlético Clube gerçekleşecek 2024-06-01 21:00:00: Cianorte FC PR Concórdia Atlético Clube . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Ev sahibi | Deplasman | |
Toplam oyun | 20 | 11 | 9 |
Ortalama toplam oyun | 2.1 | 2.27 | 1.89 |
Atılan ortalama gol sayısı | 1 | 1.27 | 0.67 |
Ortalama goller | 1.1 | 1 | 1.22 |
Göreceli göstergeler
45%
kazanır
20%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
Antrenör
Itamar Schulle
BRA
milliyet
180
Toplam oyun
71 (39.4%)
kazanır
52 (28.9%)
Beraberlik
55 (30.6%)
Zararlar
267
Atılan puanlar
1.5
Maç başına ortalama puan
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Porto Velho EC RO | 5 | 4 | 0 | 1 | 7:4 | 12 |
3
|
Trem AP | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
4
|
Princesa Dos Solimoes AM | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
5
|
Manaus | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
6
|
Rio Branco FC AC | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | 4 |
8
|
Humaitá | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:7 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | 10 |
2
|
Altos Pi | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
3
|
Tocantinópolis | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 7 |
4
|
Moto Clube MA | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
5
|
Fluminense-PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
River PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | 7 |
7
|
Cametá SC | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:4 | 5 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | 2 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:3 | 15 |
2
|
America FC RN | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 8 |
3
|
Iguatu | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 8 |
4
|
Santa Cruz FC RN | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
5
|
Sousa EC PB | 5 | 1 | 2 | 2 | 1:4 | 5 |
6
|
Maracanã | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | 5 |
7
|
ACD Potiguar RN | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | 4 |
8
|
Atlético Cearense | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:8 | 3 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
2
|
ASA AL | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | 11 |
3
|
EC Jacuipense BA | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
4
|
Retrô | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
5
|
Petrolina PE | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 7 |
6
|
CSE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
7
|
CS Sergipe SE | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
8
|
SD Juazeirense BA | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anapolis FC GO | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 10 |
2
|
Brasiliense FC DF | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 10 |
3
|
Iporá | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
4
|
Mixto MT | 5 | 1 | 4 | 0 | 6:5 | 7 |
5
|
Uniao EC MT | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
6
|
CRA Catalano GO | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
7
|
Capital FC TO | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:4 | 5 |
8
|
Real Brasília FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:9 | 0 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Serra FC ES | 5 | 3 | 1 | 1 | 3:4 | 10 |
2
|
Itabuna | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3
|
Nova Iguacu RJ | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:2 | 8 |
4
|
Portuguesa RJ | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
5
|
Democrata FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
6
|
Ipatinga | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | 4 |
7
|
Real Noroestes ES | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | 3 |
8
|
Audax Rio RJ | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter de Limeira | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | 13 |
2
|
Maringa FC PR | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
3
|
Água Santa | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
4
|
Pouso Alegre | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
5
|
Costa Rica EC MS | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | 5 |
6
|
Sao Jose EC SP | 5 | 0 | 4 | 1 | 1:4 | 4 |
7
|
Santo André | 5 | 0 | 3 | 2 | 2:6 | 3 |
8
|
Patrocinense | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | 2 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
2
|
Barra | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:2 | 5 |
3
|
Cianorte FC PR | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4
|
Hercílio Luz | 4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 | 4 |
5
|
FC Cascavel PR | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
6
|
Novo Hamburgo | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avenida RS | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
yer
Brezilya
ülke
Concordia
Kent
Domingos Machado de Lima
stadyum