CS Oțelu Roșu - CSC Voința Șoșdea (3-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CS Oțelu Roșu
Liga 4 Caras Severin | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-06-06 | CS Moldova Nouă - CS Oțelu Roșu | 11 - 0 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-25 | CS Oțelu Roșu - FCS Bistra Glimboca | 3 - 3 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-05-19 | ACS Viitorul Armeniș 2023 - CS Oțelu Roșu | 8 - 0 | |
yuvarlak 23 | |||
2024-05-11 | CS Oțelu Roșu - CSC Voința Șoșdea | 3 - 2 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-05-04 | ACS Nera Bozovici - CS Oțelu Roșu | 7 - 2 |
dizi 5
Genel
CS Oțelu Roșu 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
CS Oțelu Roșu Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CSC Voința Șoșdea Gol yenilen maçlar 6
CSC Voința Șoșdea 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
CSC Voința Șoșdea Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
CS Oțelu Roșu - CSC Voința Șoșdea
Romania Amateur, Liga 4 Caras Severin, maç CS Oțelu Roșu - CSC Voința Șoșdea, başlangıç zamanı 2024-05-11 09:00:00 uluslararası saat.
CS Oțelu Roșu Ve CSC Voința Șoșdea şampiyonaya katılır Liga 4 Caras Severin, Romania Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CSC Voința Șoșdea
Liga 4 Caras Severin | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-06-05 | ACS Viitorul Armeniș 2023 - CSC Voința Șoșdea | İptal Edildi | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-26 | CSC Voința Șoșdea - ACS 1955 Minerul Dognecea | 2 - 2 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-05-19 | CSC Voința Șoșdea - ACS Nera Bozovici | 3 - 2 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-05-15 | CSC Voința Șoșdea - ASC Narcisa Zervești | 7 - 0 | |
yuvarlak 23 | |||
2024-05-11 | CS Oțelu Roșu - CSC Voința Șoșdea | 3 - 2 |
Puan durumu
Liga 4 Caras Severin 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Magica Balta Caransebeș | 26 | 22 | 3 | 1 | 105:20 | 69 |
2
|
ACS Nera Bozovici | 26 | 16 | 3 | 7 | 79:40 | 51 |
3
|
ACS Viitorul Armeniș 2023 | 25 | 16 | 2 | 7 | 70:28 | 50 |
4
|
FC Nera Bogodinț | 26 | 13 | 4 | 9 | 75:56 | 43 |
5
|
ACS 2017 Slatina Timiș | 26 | 12 | 5 | 9 | 80:52 | 41 |
6
|
CSO Anina | 26 | 12 | 4 | 10 | 94:45 | 40 |
7
|
FCS Bistra Glimboca | 25 | 12 | 4 | 9 | 65:48 | 40 |
8
|
ACS 1955 Minerul Dognecea | 25 | 12 | 4 | 9 | 79:52 | 40 |
9
|
CSC Voința Șoșdea | 25 | 12 | 3 | 10 | 71:46 | 39 |
10
|
CS Oravița | 26 | 12 | 2 | 12 | 72:47 | 38 |
11
|
CS Moldova Nouă | 26 | 9 | 0 | 17 | 47:64 | 27 |
12
|
ASC Narcisa Zervești | 26 | 7 | 2 | 17 | 49:115 | 23 |
13
|
CS Oțelu Roșu | 26 | 4 | 2 | 20 | 25:176 | 14 |
14
|
ACS Mundo Resita | 26 | 2 | 0 | 24 | 29:151 | 6 |