FC Goldberg - A.S Koppan (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Goldberg
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | FC Marrion - FC Goldberg | kesintiye | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-27 | FC Goldberg - FC Jil Eagles | 2 - 4 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | SC Madina Miacle - FC Goldberg | 3 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-17 | FC Goldberg - FC Top-Flight | Ertelenen |
dizi 6
Genel
FC Goldberg + A.S Koppan 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
FC Goldberg + A.S Koppan Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
A.S Koppan Galibiyet 3
A.S Koppan Mağlubiyetsiz 9
A.S Koppan 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
A.S Koppan Karşılıklı gol 8 itibaren 10
A.S Koppan Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
FC Goldberg Galibiyetsiz 7
FC Goldberg Gol yenilen maçlar 14
FC Goldberg 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
FC Goldberg Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Goldberg - A.S Koppan
Gana, GAED Division 3, maç FC Goldberg - A.S Koppan, başlangıç zamanı 2024-05-18 09:00:28 uluslararası saat.
FC Goldberg Ve A.S Koppan şampiyonaya katılır GAED Division 3, Gana.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: A.S Koppan
GAED Division 3 | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-11 | A.S Koppan - FC Dawtex | 3 - 3 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-28 | Atomic Gateway Sporting Academy - A.S Koppan | 0 - 4 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-21 | A.S Koppan - FC Paga Zenga | 4 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-18 | A.S Koppan - FC Marrion | 2 - 0 |
Puan durumu
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |