Sochi Youth - FK Spartak Moskova (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sochi Youth
Youth League | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | Baltika Kaliningrad Youth - Sochi Youth | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Sochi Youth - Strogino Moskova | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | FC Krasnodar - Sochi Youth | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Sochi Youth - Lokomotiv Moskova | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Samara Kryliya Sovetov - Sochi Youth | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | Akron Akademia Konoplev - Sochi Youth | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Rubin Kazan - Sochi Youth | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-25 | FK Sochi - Sochi Youth | İptal Edildi | |
2024-06-25 | FK Sochi - Sochi Youth | 1 - 1 | |
Youth League | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-21 | Sochi Youth - Uor-5 | 1 - 1 |
dizi 10
Genel
Sochi Youth + FK Spartak Moskova Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FK Spartak Moskova Galibiyet 3
FK Spartak Moskova Hiç gol yenmemiş 3
FK Spartak Moskova İlk gol atan 6 itibaren 6
Sochi Youth Galibiyetsiz 4
Sochi Youth Gol yenilen maçlar 4
Sochi Youth İlk gol atan 7 itibaren 8
Sochi Youth İlk devreyi kazanan 6 itibaren 8
Kişisel toplantılar
Sochi Youth + FK Spartak Moskova 2.5 gol altı 4 itibaren 5
FK Spartak Moskova İlk gol atan 5 itibaren 7
Sochi Youth - FK Spartak Moskova
Rusya, Youth League, maç Sochi Youth - FK Spartak Moskova, başlangıç zamanı 2024-05-17 14:00:00 uluslararası saat.
Sochi Youth Ve FK Spartak Moskova şampiyonaya katılır Youth League, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Spartak Moskova
Youth League | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | FK Spartak Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Uor-5 - FK Spartak Moskova | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | Akron Akademia Konoplev - FK Spartak Moskova | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | FK Spartak Moskova - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Strogino Moskova - FK Spartak Moskova | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | FK Spartak Moskova - FC Krasnodar | 0 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Lokomotiv Moskova - FK Spartak Moskova | 0 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-21 | Samara Kryliya Sovetov - FK Spartak Moskova | 3 - 4 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-17 | Sochi Youth - FK Spartak Moskova | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-10 | FK Spartak Moskova - Uor-5 | 5 - 0 |
Puan durumu
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Spartak Moskova | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskova | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
FC Krasnodar | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moskova | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Uor-5 | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskova | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov Youth | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskova | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moskova | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
FC Akhmat Grozny | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uor-5 | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Uor-5 | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |