Zenit Izhevsk - LATO Saransk (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Zenit Izhevsk
Championship MFS Privolzhye | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-09-06 | Bomik Civilsk - Zenit Izhevsk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-30 | Dorozhnik Kamenka - Zenit Izhevsk | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-08-16 | Zenit Izhevsk - SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-09 | Orgenergostroy Dimitrovgrad - Zenit Izhevsk | - | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-08-03 | Dorozhnik Kamenka - Zenit Izhevsk | - | |
2024-07-27 | Zenit Izhevsk - Dorozhnik Kamenka | 0 - 5 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-07-06 | Shumbrat Saransk - Zenit Izhevsk | 4 - 1 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-29 | SSHOR-Volga-M Ulyanovsk - Zenit Izhevsk | 3 - 3 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-22 | Zenit Izhevsk - Sokol-M Saratov | 0 - 0 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-19 | LATO Saransk - Zenit Izhevsk | 4 - 0 |
dizi 1
Genel
Zenit Izhevsk 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Zenit Izhevsk Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Zenit Izhevsk - LATO Saransk
Russia Amateur, MFS Privolzhye Cup, maç Zenit Izhevsk - LATO Saransk, başlangıç zamanı 2024-05-18 10:00:00 uluslararası saat.
Zenit Izhevsk Ve LATO Saransk şampiyonaya katılır MFS Privolzhye Cup, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: LATO Saransk
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-08-03 | LATO Saransk - Shumbrat Saransk | - | |
2024-07-27 | Shumbrat Saransk - LATO Saransk | 4 - 3 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-29 | UOR-SSHOR Yoshkar-Ola - LATO Saransk | 0 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-19 | LATO Saransk - Zenit Izhevsk | 4 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-05 | LATO Saransk - SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | 4 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-29 | LATO Saransk - UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | 3 - 1 |
Puan durumu
MFS Privolzhye Cup - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dorozhnik Kamenka | 6 | 5 | 0 | 1 | 28:1 | 15 |
2
|
Shumbrat Saransk | 6 | 5 | 0 | 1 | 27:1 | 15 |
3
|
SSHOR-14-Volga Saratov | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:27 | 6 |
4
|
Spasatel Ulyanovsk | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:34 | 0 |
MFS Privolzhye Cup - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | 6 | 5 | 1 | 0 | 20:5 | 16 |
2
|
Sokol-M Saratov | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:13 | 9 |
3
|
Zenit-M Penza | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | 7 |
4
|
Spartak Cheboksary | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:28 | 3 |
MFS Privolzhye Cup - Group C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LATO Saransk | 6 | 5 | 0 | 1 | 18:3 | 15 |
2
|
Zenit Izhevsk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:8 | 13 |
3
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:17 | 5 |
4
|
UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:24 | 1 |
MFS Privolzhye Cup - Group D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bomik Civilsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | 12 |
2
|
Universitet Uljanovsk | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | 3 |
3
|
FC Syzran-2003 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:9 | 3 |
MFS Privolzhye Cup - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dorozhnik Kamenka | ||||||
|
SSHOR-14-Volga Saratov | ||||||
|
Shumbrat Saransk | ||||||
|
Spasatel Ulyanovsk |
MFS Privolzhye Cup - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sokol-M Saratov | ||||||
|
Spartak Cheboksary | ||||||
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | ||||||
|
Zenit-M Penza |
MFS Privolzhye Cup - Group C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | ||||||
|
UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | ||||||
|
LATO Saransk | ||||||
|
Zenit Izhevsk |
MFS Privolzhye Cup - Group D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Kazan | ||||||
|
FC Syzran-2003 | ||||||
|
Universitet Uljanovsk | ||||||
|
Bomik Civilsk |
MFS Privolzhye Cup - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dorozhnik Kamenka | ||||||
|
SSHOR-14-Volga Saratov | ||||||
|
Shumbrat Saransk | ||||||
|
Spasatel Ulyanovsk |
MFS Privolzhye Cup - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sokol-M Saratov | ||||||
|
Spartak Cheboksary | ||||||
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | ||||||
|
Zenit-M Penza |
MFS Privolzhye Cup - Group C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | ||||||
|
UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | ||||||
|
LATO Saransk | ||||||
|
Zenit Izhevsk |
MFS Privolzhye Cup - Group D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Kazan | ||||||
|
FC Syzran-2003 | ||||||
|
Universitet Uljanovsk | ||||||
|
Bomik Civilsk |