Porto Velho EC RO - Manaus (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Porto Velho EC RO
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Porto Velho EC RO - Rio Branco FC AC | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Sao Raimundo EC RR - Porto Velho EC RO | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | Porto Velho EC RO - Sao Raimundo EC RR | - | |
Rondoniense | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-08 | Porto Velho EC RO - Barcelona-RO | - | |
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Rio Branco FC AC - Porto Velho EC RO | - | |
Rondoniense | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-29 | Barcelona-RO - Porto Velho EC RO | 0 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-05-25 | Princesa Dos Solimoes AM - Porto Velho EC RO | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-18 | Porto Velho EC RO - Manaus | 2 - 0 | |
Rondoniense | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-15 | Porto Velho EC RO - Vilhena Esporte Clube | 1 - 2 | |
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-05-12 | Manauara EC - Porto Velho EC RO | 3 - 1 |
dizi 6
Genel
Manaus Mağlubiyetsiz 8
Manaus 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Manaus İlk gol atan 7 itibaren 9
Porto Velho EC RO Galibiyet 3
Porto Velho EC RO 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Porto Velho EC RO İlk gol atan 5 itibaren 7
Porto Velho EC RO Less than 4.5 cards 5 itibaren 7
Porto Velho EC RO Gol yenilen maçlar 4
Porto Velho EC RO Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Porto Velho EC RO - Manaus
Brezilya, Brasileiro Série D, maç Porto Velho EC RO - Manaus, başlangıç zamanı 2024-05-18 19:30:00 uluslararası saat.
Porto Velho EC RO Ve Manaus şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Manaus
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | Manauara EC - Manaus | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Manaus - Sao Raimundo EC RR | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Rio Branco FC AC - Manaus | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-09 | Manaus - Rio Branco FC AC | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Sao Raimundo EC RR - Manaus | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-26 | Manaus - Manauara EC | 0 - 4 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-18 | Porto Velho EC RO - Manaus | 2 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-12 | Princesa Dos Solimoes AM - Manaus | 3 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-05 | Manaus - Humaitá | 1 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-04-28 | Trem AP - Manaus | 0 - 0 |
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 15 |
2
|
Porto Velho EC RO | 5 | 4 | 0 | 1 | 7:4 | 12 |
3
|
Trem AP | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
4
|
Princesa Dos Solimoes AM | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
5
|
Rio Branco FC AC | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
6
|
Manaus | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:9 | 5 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | 4 |
8
|
Humaitá | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:7 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 12 |
2
|
Moto Clube MA | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:9 | 8 |
3
|
River PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 7 |
4
|
Altos Pi | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
5
|
Fluminense-PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
Tocantinópolis | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | 7 |
7
|
Cametá SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:6 | 4 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | 3 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:3 | 15 |
2
|
Santa Cruz FC RN | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 9 |
3
|
Iguatu | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 9 |
4
|
America FC RN | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 8 |
5
|
Sousa EC PB | 5 | 1 | 2 | 2 | 1:4 | 5 |
6
|
Maracanã | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | 5 |
7
|
ACD Potiguar RN | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 |
8
|
Atlético Cearense | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:8 | 3 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
2
|
ASA AL | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | 11 |
3
|
EC Jacuipense BA | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
4
|
Retrô | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
5
|
Petrolina PE | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 7 |
6
|
CSE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
7
|
CS Sergipe SE | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
8
|
SD Juazeirense BA | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anapolis FC GO | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 10 |
2
|
Brasiliense FC DF | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
3
|
CRA Catalano GO | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
4
|
Iporá | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
5
|
Mixto MT | 5 | 1 | 4 | 0 | 6:5 | 7 |
6
|
Uniao EC MT | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
7
|
Capital FC TO | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | 4 |
8
|
Real Brasília FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:9 | 0 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Serra FC ES | 5 | 3 | 1 | 1 | 3:4 | 10 |
2
|
Itabuna | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3
|
Nova Iguacu RJ | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:2 | 8 |
4
|
Democrata FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | 8 |
5
|
Portuguesa RJ | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
6
|
Ipatinga | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | 4 |
7
|
Real Noroestes ES | 5 | 0 | 4 | 1 | 2:4 | 4 |
8
|
Audax Rio RJ | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter de Limeira | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | 13 |
2
|
Maringa FC PR | 5 | 4 | 0 | 1 | 8:4 | 12 |
3
|
Água Santa | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
4
|
Pouso Alegre | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:4 | 6 |
5
|
Costa Rica EC MS | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | 5 |
6
|
Sao Jose EC SP | 5 | 0 | 4 | 1 | 1:4 | 4 |
7
|
Santo André | 5 | 0 | 3 | 2 | 2:6 | 3 |
8
|
Patrocinense | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | 2 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
2
|
Barra | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
3
|
Cianorte FC PR | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4
|
Hercílio Luz | 4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 4 |
5
|
FC Cascavel PR | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | 4 |
6
|
Novo Hamburgo | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avenida RS | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |