9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: 9 de Julio de Rafaela
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Linqueno - 9 de Julio de Rafaela | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Pronunciamiento | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Sportivo Las Parejas - 9 de Julio de Rafaela | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Sp. Belgrano de S. F. - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | 9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig | 4 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-15 | 9 de Julio de Rafaela - Independiente de Chivilcoy | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-05 | 9 de Julio de Rafaela - Linqueno | 2 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
2.63
|
2.75
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 5
Genel
9 de Julio de Rafaela + CA Douglas Haig Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CA Douglas Haig İlk gol yiyen 4 itibaren 5
CA Douglas Haig Galibiyetsiz 6
CA Douglas Haig 2.5 gol altı 6 itibaren 6
9 de Julio de Rafaela Mağlubiyetsiz 3
9 de Julio de Rafaela Gol yenilen maçlar 5
9 de Julio de Rafaela İlk gol yiyen 4 itibaren 5
9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig
Arjantin, Torneo Federal A, maç 9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig, başlangıç zamanı 2024-05-19 19:00:00 uluslararası saat.
9 de Julio de Rafaela Ve CA Douglas Haig şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CA Douglas Haig
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | CA Douglas Haig - Sp. Belgrano de S. F. | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | Independiente de Chivilcoy - CA Douglas Haig | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | CA Douglas Haig - Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Linqueno - CA Douglas Haig | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | CA Douglas Haig - Defensores de Pronunciamiento | 3 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | 9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig | 4 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-15 | Sportivo Las Parejas - CA Douglas Haig | 1 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | CA Douglas Haig - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 0 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-06 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Douglas Haig | 1 - 1 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Germinal | 11 | 6 | 5 | 0 | 18:8 | 23 |
2
|
Olimpo Bahia Blanca | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:7 | 21 |
3
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:9 | 20 |
4
|
Kimberley | 11 | 3 | 6 | 2 | 10:7 | 15 |
5
|
Circulo Deportivo | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:17 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:16 | 14 |
7
|
Deportivo Rincón | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:11 | 12 |
8
|
Cipolletti | 11 | 2 | 5 | 4 | 6:9 | 11 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 11 | 1 | 5 | 5 | 6:11 | 8 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:15 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Bolivar (Arg) | 11 | 7 | 2 | 2 | 14:6 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:8 | 18 |
3
|
Atenas Rio Cuarto | 11 | 5 | 2 | 4 | 15:12 | 17 |
4
|
CD Argentino Monte Maiz | 11 | 4 | 5 | 2 | 9:7 | 17 |
5
|
San Martin de Mendoza | 11 | 4 | 3 | 4 | 7:6 | 15 |
6
|
Huracan Las Heras | 11 | 3 | 5 | 3 | 8:10 | 14 |
7
|
Juventud Unida Universitario | 11 | 2 | 5 | 4 | 8:11 | 11 |
8
|
Camioneros | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:7 | 10 |
9
|
Ferro de General Pico | 11 | 2 | 4 | 5 | 5:11 | 10 |
10
|
Estudiantes San Luis | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:15 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:4 | 18 |
2
|
Linqueno | 10 | 5 | 3 | 2 | 9:4 | 18 |
3
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
4
|
9 de Julio de Rafaela | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:10 | 15 |
5
|
Sp. Belgrano de S. F. | 10 | 4 | 3 | 3 | 7:5 | 15 |
6
|
Independiente de Chivilcoy | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:9 | 13 |
7
|
CA Douglas Haig | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:18 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:17 | 2 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:5 | 23 |
2
|
Central Norte de Salta | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:5 | 18 |
3
|
San Martín Formosa | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:6 | 15 |
4
|
Crucero del Norte | 10 | 3 | 5 | 2 | 8:6 | 14 |
5
|
CA Sol de America de Formosa | 10 | 4 | 2 | 4 | 7:8 | 14 |
6
|
CA Sarmiento de Resistencia | 10 | 2 | 5 | 3 | 7:8 | 11 |
7
|
Juventud Antoniana | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:7 | 10 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union De Sunchales | 10 | 1 | 2 | 7 | 5:18 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |