Linqueno - 9 de Julio de Rafaela , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
1.8 | 1.8 | 1.8 | Ortalama toplam oyun |
2.05 | 2 | 2.1 |
1.15 | 1.5 | 0.8 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.1 | 1.3 | 0.9 |
0.65 | 0.3 | 1 | Ortalama goller |
0.95 | 0.7 | 1.2 |
Göreceli göstergeler
45%
kazanır
30%
Beraberlik
25%
Zararlar
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 3.5
40%
kazanır
25%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
Olaylar: Linqueno
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-07-07 | Defensores de Pronunciamiento - Linqueno | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Linqueno - 9 de Julio de Rafaela | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-24 | Sportivo Las Parejas - Linqueno | 0 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-17 | Linqueno - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 2 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Sp. Belgrano de S. F. - Linqueno | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Linqueno - CA Douglas Haig | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-25 | Independiente de Chivilcoy - Linqueno | 0 - 1 |
dizi 4
Genel
Linqueno + 9 de Julio de Rafaela Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Linqueno İlk gol atan 5 itibaren 7
Linqueno Galibiyetsiz 3
Linqueno Gol yenilen maçlar 3
Linqueno 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Linqueno Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
9 de Julio de Rafaela Gol yenilen maçlar 4
9 de Julio de Rafaela Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Linqueno - 9 de Julio de Rafaela
Arjantin, Torneo Federal A, maç Linqueno - 9 de Julio de Rafaela, başlangıç zamanı 2024-06-30 21:00:00 uluslararası saat.
Linqueno Ve 9 de Julio de Rafaela şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: 9 de Julio de Rafaela
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-07-07 | 9 de Julio de Rafaela - Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Linqueno - 9 de Julio de Rafaela | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Pronunciamiento | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Sportivo Las Parejas - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 0 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Sp. Belgrano de S. F. - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | 9 de Julio de Rafaela - CA Douglas Haig | 4 - 0 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 15 | 9 | 4 | 2 | 21:9 | 31 |
2
|
CA Germinal | 15 | 8 | 6 | 1 | 22:10 | 30 |
3
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 15 | 8 | 3 | 4 | 19:11 | 27 |
4
|
Kimberley | 16 | 5 | 9 | 2 | 13:8 | 24 |
5
|
Circulo Deportivo | 16 | 6 | 3 | 7 | 17:23 | 21 |
6
|
CD Santamarina Tandil | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:12 | 19 |
7
|
Deportivo Rincón | 15 | 5 | 3 | 7 | 11:14 | 18 |
8
|
Sol de Mayo | 15 | 5 | 2 | 8 | 13:26 | 17 |
9
|
Cipolletti | 15 | 3 | 6 | 6 | 8:12 | 15 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gutiérrez SC | 15 | 8 | 4 | 3 | 16:11 | 28 |
2
|
Club Bolivar (Arg) | 15 | 8 | 2 | 5 | 18:9 | 26 |
3
|
Camioneros | 15 | 6 | 5 | 4 | 16:10 | 23 |
4
|
Atenas Rio Cuarto | 15 | 6 | 3 | 6 | 19:17 | 21 |
5
|
CD Argentino Monte Maiz | 15 | 5 | 6 | 4 | 11:9 | 21 |
6
|
San Martin de Mendoza | 15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 21 |
7
|
Juventud Unida Universitario | 15 | 5 | 5 | 5 | 12:14 | 20 |
8
|
Huracan Las Heras | 15 | 4 | 6 | 5 | 11:15 | 18 |
9
|
Estudiantes San Luis | 15 | 3 | 5 | 7 | 15:21 | 14 |
10
|
Ferro de General Pico | 15 | 2 | 5 | 8 | 7:19 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sp. Belgrano de S. F. | 14 | 8 | 3 | 3 | 13:5 | 27 |
2
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 13 | 7 | 5 | 1 | 18:7 | 26 |
3
|
Linqueno | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:8 | 22 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 13 | 5 | 5 | 3 | 17:10 | 20 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 13 | 5 | 4 | 4 | 15:14 | 19 |
6
|
Independiente de Chivilcoy | 13 | 4 | 5 | 4 | 12:11 | 17 |
7
|
CA Douglas Haig | 13 | 3 | 5 | 5 | 12:12 | 14 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 14 | 2 | 3 | 9 | 8:27 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 13 | 1 | 4 | 8 | 6:19 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 14 | 9 | 2 | 3 | 20:9 | 29 |
2
|
Central Norte de Salta | 13 | 8 | 4 | 1 | 19:8 | 28 |
3
|
San Martín Formosa | 13 | 7 | 3 | 3 | 17:7 | 24 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:11 | 22 |
5
|
Juventud Antoniana | 13 | 4 | 4 | 5 | 9:12 | 16 |
6
|
Crucero del Norte | 14 | 3 | 5 | 6 | 10:14 | 14 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 13 | 2 | 5 | 6 | 7:12 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 13 | 2 | 4 | 7 | 9:15 | 10 |
9
|
Union De Sunchales | 13 | 2 | 3 | 8 | 7:22 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |