Capital FC TO - CRA Catalano GO (0-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Capital FC TO
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | Capital FC TO - Iporá | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | CRA Catalano GO - Capital FC TO | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Brasiliense FC DF - Capital FC TO | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Capital FC TO - Mixto MT | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | Mixto MT - Capital FC TO | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Capital FC TO - Brasiliense FC DF | 1 - 4 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-26 | Capital FC TO - CRA Catalano GO | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-18 | Iporá - Capital FC TO | 2 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-11 | Capital FC TO - Anapolis FC GO | 1 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-04 | Uniao EC MT - Capital FC TO | 0 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.45
|
3.1
|
2.63
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 7
Genel
CRA Catalano GO Karşılıklı gol 4 itibaren 5
CRA Catalano GO Mağlubiyetsiz 4
CRA Catalano GO 2.5 gol altı 5 itibaren 7
CRA Catalano GO İlk gol yiyen 5 itibaren 6
CRA Catalano GO More than 4.5 cards 6 itibaren 6
CRA Catalano GO More than 10.5 corners 5 itibaren 6
Capital FC TO Galibiyetsiz 3
Capital FC TO More than 4.5 cards 4 itibaren 5
Capital FC TO İlk gol yiyen 5 itibaren 7
Capital FC TO - CRA Catalano GO
Brezilya, Brasileiro Série D, maç Capital FC TO - CRA Catalano GO, başlangıç zamanı 2024-05-26 19:00:00 uluslararası saat.
Capital FC TO Ve CRA Catalano GO şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CRA Catalano GO
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-29 | Anapolis FC GO - CRA Catalano GO | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | CRA Catalano GO - Capital FC TO | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | CRA Catalano GO - Uniao EC MT | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Real Brasília FC - CRA Catalano GO | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | CRA Catalano GO - Real Brasília FC | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Uniao EC MT - CRA Catalano GO | 0 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-26 | Capital FC TO - CRA Catalano GO | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-19 | CRA Catalano GO - Anapolis FC GO | 1 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-11 | Iporá - CRA Catalano GO | 1 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-05 | CRA Catalano GO - Brasiliense FC DF | 1 - 0 |
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:3 | 18 |
2
|
Porto Velho EC RO | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:6 | 12 |
3
|
Trem AP | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 10 |
4
|
Princesa Dos Solimoes AM | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 8 |
5
|
Manaus | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:10 | 8 |
5
|
Rio Branco FC AC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:9 | 8 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 |
8
|
Humaitá | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:11 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | 12 |
2
|
River PI | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
3
|
Tocantinópolis | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:9 | 10 |
4
|
Moto Clube MA | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:11 | 9 |
5
|
Altos Pi | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
6
|
Fluminense-PI | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
7
|
Cametá SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 6 | 0 | 4 | 2 | 7:12 | 4 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
Santa Cruz FC RN | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
3
|
Iguatu | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
4
|
America FC RN | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:5 | 9 |
5
|
Atlético Cearense | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | 6 |
6
|
Sousa EC PB | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
7
|
Maracanã | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
8
|
ACD Potiguar RN | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | 3 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA AL | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
2
|
AO Itabaiana SE | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
3
|
EC Jacuipense BA | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
4
|
Retrô | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
5
|
Petrolina PE | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 8 |
6
|
CS Sergipe SE | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CSE | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
8
|
SD Juazeirense BA | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anapolis FC GO | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 13 |
2
|
Brasiliense FC DF | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
3
|
Iporá | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:9 | 11 |
4
|
CRA Catalano GO | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 9 |
5
|
Mixto MT | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:7 | 7 |
6
|
Uniao EC MT | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Capital FC TO | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | 4 |
8
|
Real Brasília FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:10 | 0 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 12 |
3
|
Serra FC ES | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:7 | 10 |
3
|
Portuguesa RJ | 6 | 2 | 4 | 0 | 7:3 | 10 |
4
|
Nova Iguacu RJ | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:3 | 9 |
5
|
Democrata FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:6 | 8 |
6
|
Real Noroestes ES | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Ipatinga | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
8
|
Audax Rio RJ | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:9 | 1 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter de Limeira | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2
|
Maringa FC PR | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
3
|
Água Santa | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | 9 |
4
|
Pouso Alegre | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:4 | 7 |
5
|
Santo André | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | 6 |
6
|
Costa Rica EC MS | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | 5 |
7
|
Sao Jose EC SP | 6 | 0 | 5 | 1 | 2:5 | 5 |
8
|
Patrocinense | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | 2 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 11 |
2
|
Barra | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Cianorte FC PR | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
4
|
FC Cascavel PR | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
5
|
Hercílio Luz | 5 | 0 | 5 | 0 | 4:4 | 5 |
6
|
Novo Hamburgo | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
7
|
Avenida RS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
8
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |