Zénith Morne-à-L'eau - AC Saint-Robert (0-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Zénith Morne-à-L'eau
Guadeloupe Régionale 2 | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-05-25 | Zénith Morne-à-L'eau - AC Saint-Robert | 0 - 1 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-05-05 | Zénith Morne-à-L'eau - Arsenal Club | 0 - 12 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-04-28 | Club Sport - Zénith Morne-à-L'eau | 10 - 0 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-04-14 | Zénith Morne-à-L'eau - JSC | 1 - 4 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-03-23 | Zénith Morne-à-L'eau - J.S. Vieux Habitants | 0 - 0 |
dizi 8
Genel
Zénith Morne-à-L'eau Kayıplar 3
Zénith Morne-à-L'eau Galibiyetsiz 5
Zénith Morne-à-L'eau Gol yenilen maçlar 3
Zénith Morne-à-L'eau 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Zénith Morne-à-L'eau Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
AC Saint-Robert Gol yenilen maçlar 6
AC Saint-Robert 2.5 gol üstü 8 itibaren 9
AC Saint-Robert Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Zénith Morne-à-L'eau - AC Saint-Robert
Guadeloupe, Guadeloupe Régionale 2, maç Zénith Morne-à-L'eau - AC Saint-Robert, başlangıç zamanı 2024-05-25 20:00:00 uluslararası saat.
Zénith Morne-à-L'eau Ve AC Saint-Robert şampiyonaya katılır Guadeloupe Régionale 2, Guadeloupe.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: AC Saint-Robert
Guadeloupe Régionale 2 | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-30 | ASC Equinoxe - AC Saint-Robert | 3 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-25 | Zénith Morne-à-L'eau - AC Saint-Robert | 0 - 1 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-05-05 | AC Saint-Robert - L'UNAR | 0 - 3 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-04-28 | Racing Club Basse-Terre - AC Saint-Robert | 2 - 0 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-04-14 | AC Saint-Robert - ASC Equinoxe | 2 - 1 |
Puan durumu
Guadeloupe Régionale 2 - Poule A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Gourbeyre | 22 | 19 | 3 | 0 | 49:13 | 82 |
2
|
CA Marquisat | 22 | 14 | 4 | 4 | 54:34 | 68 |
3
|
Stade Lamentinois | 22 | 12 | 6 | 4 | 43:26 | 64 |
4
|
La Frégate | 22 | 11 | 4 | 7 | 34:26 | 59 |
5
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 22 | 11 | 2 | 9 | 41:29 | 56 |
6
|
Cygne Noir | 22 | 8 | 3 | 11 | 27:24 | 49 |
7
|
La Résistance | 22 | 8 | 3 | 11 | 36:40 | 49 |
8
|
CS Bouillantais | 22 | 6 | 7 | 9 | 32:37 | 47 |
9
|
US Ansoise | 22 | 4 | 9 | 9 | 34:43 | 43 |
10
|
JS Abymienne | 22 | 5 | 6 | 11 | 21:39 | 43 |
11
|
USR | 22 | 4 | 3 | 15 | 20:54 | 35 |
12
|
Colonial Club | 22 | 3 | 4 | 15 | 20:46 | 34 |
Guadeloupe Régionale 2 - Poule B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Moule | 22 | 17 | 4 | 1 | 65:17 | 77 |
2
|
Arsenal Club | 22 | 14 | 7 | 1 | 58:14 | 71 |
3
|
L'UNAR | 22 | 14 | 5 | 3 | 59:24 | 69 |
4
|
JSC | 22 | 12 | 3 | 7 | 38:25 | 60 |
5
|
ASC Equinoxe | 22 | 9 | 5 | 8 | 34:32 | 54 |
6
|
Racing Club Basse-Terre | 22 | 9 | 4 | 9 | 31:32 | 53 |
7
|
Club Sport | 22 | 9 | 1 | 12 | 41:46 | 50 |
8
|
AC Saint-Robert | 22 | 8 | 1 | 13 | 30:43 | 47 |
9
|
CS Capesterrien | 22 | 7 | 2 | 13 | 26:40 | 44 |
10
|
J.S. Vieux Habitants | 22 | 5 | 7 | 10 | 26:45 | 44 |
11
|
AS Dragon | 22 | 4 | 2 | 16 | 23:49 | 36 |
12
|
Zénith Morne-à-L'eau | 22 | 2 | 3 | 17 | 11:75 | 29 |