Avangard Chaplygin - Spartak Kazinka (2-6), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Avangard Chaplygin
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-23 | Spartak Kazinka - Avangard Chaplygin | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-17 | Avangard Chaplygin - Gazovik Zadonsk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | Lev Tolstoy - Avangard Chaplygin | 6 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | Atom Lebedyan - Avangard Chaplygin | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | Avangard Chaplygin - FC Sokol Lipetsk | Ertelenen | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-28 | Rodnik Parshinovka - Avangard Chaplygin | Ertelenen | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-23 | Temp Dobroye - Avangard Chaplygin | 1 - 0 |
dizi 6
Genel
Avangard Chaplygin + Spartak Kazinka Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Avangard Chaplygin Kayıplar 4
Avangard Chaplygin Gol yenilen maçlar 4
Avangard Chaplygin 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
Spartak Kazinka Galibiyetsiz 7
Spartak Kazinka 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
Avangard Chaplygin - Spartak Kazinka
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Avangard Chaplygin - Spartak Kazinka, başlangıç zamanı 2024-06-15 10:00:00 uluslararası saat.
Avangard Chaplygin Ve Spartak Kazinka şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Spartak Kazinka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-23 | Spartak Kazinka - Avangard Chaplygin | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-16 | Rodnik Parshinovka - Spartak Kazinka | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | Spartak Kazinka - Atom Lebedyan | 3 - 12 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-28 | Temp Dobroye - Spartak Kazinka | 4 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Lev Tolstoy - Spartak Kazinka | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-13 | Spartak Kazinka - Gazovik Zadonsk | 2 - 5 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | FC Sokol Lipetsk - Spartak Kazinka | 6 - 0 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 9 | 7 | 1 | 1 | 28:10 | 22 |
2
|
Temp Dobroye | 9 | 6 | 2 | 1 | 25:9 | 20 |
3
|
FC Sokol Lipetsk | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:5 | 19 |
4
|
Rodnik Parshinovka | 9 | 6 | 1 | 2 | 22:8 | 19 |
5
|
Lev Tolstoy | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:24 | 10 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 10 | 3 | 0 | 7 | 21:45 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 10 | 1 | 2 | 7 | 15:38 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 8 | 0 | 0 | 8 | 7:32 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 9 | 9 | 0 | 0 | 57:7 | 27 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 10 | 8 | 1 | 1 | 57:17 | 25 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 9 | 7 | 0 | 2 | 44:14 | 21 |
4
|
Stanovoye | 10 | 5 | 0 | 5 | 22:24 | 15 |
5
|
Fakel Terbuny | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:39 | 10 |
6
|
Maevka | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:42 | 10 |
7
|
Yelets-M | 10 | 1 | 1 | 8 | 11:36 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 10 | 0 | 2 | 8 | 13:58 | 2 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |