Tocantinópolis - Maranhao MA (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Tocantinópolis
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-20 | Tocantinópolis - Moto Clube MA | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-13 | Cametá SC - Tocantinópolis | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-06 | Tocantinópolis - Fluminense-PI | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-03 | Altos Pi - Tocantinópolis | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-23 | Tocantinópolis - River PI | 0 - 3 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-18 | Tocantinópolis - Maranhao MA | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | Aguia De Maraba PA - Tocantinópolis | 0 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-09 | Tocantinópolis - Aguia De Maraba PA | 3 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-02 | Maranhao MA - Tocantinópolis | 0 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2
|
3.25
|
3.25
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 8
Genel
Maranhao MA İlk gol yiyen 5 itibaren 5
Maranhao MA Galibiyetsiz 5
Maranhao MA Gol yenilen maçlar 5
Maranhao MA 2.5 gol altı 6 itibaren 6
Maranhao MA More than 4.5 cards 5 itibaren 6
Tocantinópolis Mağlubiyetsiz 3
Tocantinópolis Hiç gol yenmemiş 3
Tocantinópolis More than 4.5 cards 6 itibaren 6
Tocantinópolis - Maranhao MA
Brezilya, Brasileiro Série D, maç Tocantinópolis - Maranhao MA, başlangıç zamanı 2024-06-18 22:00:00 uluslararası saat.
Tocantinópolis Ve Maranhao MA şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Maranhao MA
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-20 | Maranhao MA - Fluminense-PI | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-13 | River PI - Maranhao MA | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-06 | Maranhao MA - Moto Clube MA | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-30 | Aguia De Maraba PA - Maranhao MA | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-27 | Maranhao MA - Cametá SC | 1 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-18 | Tocantinópolis - Maranhao MA | 1 - 1 | |
Maranhense | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-15 | Maranhao MA - Sampaio Correa FC MA | 0 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-06-11 | Maranhao MA - Altos Pi | 0 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | Altos Pi - Maranhao MA | 1 - 1 |
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 10 | 8 | 2 | 0 | 28:5 | 26 |
2
|
Porto Velho EC RO | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:12 | 21 |
3
|
Princesa Dos Solimoes AM | 10 | 4 | 3 | 3 | 17:15 | 15 |
4
|
Manaus | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:12 | 15 |
5
|
Trem AP | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:15 | 15 |
6
|
Rio Branco FC AC | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:16 | 10 |
8
|
Humaitá | 10 | 0 | 0 | 10 | 3:23 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:8 | 17 |
2
|
Altos Pi | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:11 | 15 |
3
|
Tocantinópolis | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:13 | 15 |
4
|
River PI | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:12 | 14 |
5
|
Moto Clube MA | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:15 | 14 |
6
|
Fluminense-PI | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:11 | 13 |
7
|
Cametá SC | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:12 | 11 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 10 | 1 | 5 | 4 | 9:17 | 8 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Iguatu | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:6 | 18 |
3
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
4
|
America FC RN | 10 | 4 | 4 | 2 | 12:7 | 16 |
5
|
Santa Cruz FC RN | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:17 | 13 |
6
|
Sousa EC PB | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
7
|
Maracanã | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:17 | 8 |
8
|
ACD Potiguar RN | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:17 | 5 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
2
|
Retrô | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | 17 |
3
|
CSE | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:12 | 15 |
4
|
ASA AL | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:10 | 15 |
5
|
EC Jacuipense BA | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:11 | 14 |
6
|
SD Juazeirense BA | 10 | 3 | 3 | 4 | 7:9 | 12 |
7
|
Petrolina PE | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:10 | 9 |
8
|
CS Sergipe SE | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:13 | 8 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 23 |
2
|
Anapolis FC GO | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:6 | 20 |
3
|
CRA Catalano GO | 10 | 4 | 5 | 1 | 11:6 | 17 |
4
|
Mixto MT | 10 | 3 | 5 | 2 | 13:10 | 14 |
5
|
Uniao EC MT | 10 | 2 | 6 | 2 | 8:8 | 12 |
6
|
Iporá | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:20 | 7 |
8
|
Real Brasília FC | 10 | 0 | 3 | 7 | 5:14 | 3 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nova Iguacu RJ | 10 | 5 | 4 | 1 | 12:4 | 19 |
2
|
Itabuna | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3
|
Portuguesa RJ | 10 | 4 | 6 | 0 | 13:5 | 18 |
4
|
Serra FC ES | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | 14 |
5
|
Real Noroestes ES | 10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 13 |
6
|
Democrata FC | 10 | 2 | 4 | 4 | 5:11 | 10 |
7
|
Ipatinga | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:14 | 7 |
8
|
Audax Rio RJ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:14 | 5 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maringa FC PR | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:7 | 23 |
2
|
Inter de Limeira | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:4 | 20 |
3
|
Costa Rica EC MS | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | 14 |
4
|
Santo André | 10 | 3 | 5 | 2 | 10:9 | 14 |
5
|
Água Santa | 10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 13 |
6
|
Pouso Alegre | 10 | 2 | 3 | 5 | 8:7 | 9 |
7
|
Sao Jose EC SP | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:10 | 9 |
8
|
Patrocinense | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:24 | 5 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cianorte FC PR | 8 | 4 | 3 | 1 | 7:5 | 15 |
2
|
Avenida RS | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
3
|
Concórdia Atlético Clube | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:8 | 14 |
4
|
Hercílio Luz | 10 | 2 | 6 | 2 | 9:9 | 12 |
5
|
Barra | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
6
|
Novo Hamburgo | 8 | 2 | 4 | 2 | 7:7 | 10 |
7
|
FC Cascavel PR | 10 | 2 | 4 | 4 | 4:8 | 10 |
8
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 8 | 2 | 2 | 4 | 3:7 | 8 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |