FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Rosich Konyshevka
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Rosich Konyshevka - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | MBU SSh №4 - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | FC Rosich Konyshevka - Sapphire Dmitriev | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | DYUSSH Oboyan - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 1 - 5 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Rosich Konyshevka - MBU SSh №4 | 0 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka | 2 - 1 |
dizi 5
Genel
FC Rosich Konyshevka + FC Olimp-Dichnya Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Rosich Konyshevka Galibiyetsiz 9
FC Rosich Konyshevka 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
FC Rosich Konyshevka Karşılıklı gol 6 itibaren 7
FC Olimp-Dichnya Galibiyetsiz 5
FC Olimp-Dichnya Gol yenilen maçlar 11
FC Olimp-Dichnya 2.5 gol altı 6 itibaren 7
FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya, başlangıç zamanı 2024-06-22 15:00:00 uluslararası saat.
FC Rosich Konyshevka Ve FC Olimp-Dichnya şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Olimp-Dichnya
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-11 | FC Olimp-Dichnya - DYUSSH Oboyan | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | FC Lgov - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-28 | Sapphire Dmitriev - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | FC Olimp-Dichnya - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | FC Olimp-Dichnya - MBU SSh №4 | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk | İptal Edildi | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-09 | DYUSSH Oboyan - FC Olimp-Dichnya | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | FC Olimp-Dichnya - FC Lgov | 1 - 1 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 7 | 4 | 1 | 2 | 20:12 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 7 | 4 | 1 | 2 | 22:13 | 13 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:13 | 7 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:28 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 7 | 3 | 0 | 4 | 21:21 | 9 |
5
|
Sapphire Dmitriev | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:24 | 9 |
6
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |