Fernandópolis SP - Olímpia FC (3-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Fernandópolis SP
Paulista, Segunda Divisão | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | Fernandópolis SP - Olímpia FC | 3 - 4 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Tupã - Fernandópolis SP | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-09 | Fernandópolis SP - Internacional de Bebedouro | 0 - 4 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-02 | Fernandópolis SP - AE Araçatuba | 0 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-25 | Tanabi EC - Fernandópolis SP | 4 - 1 |
dizi 6
Genel
Fernandópolis SP + Olímpia FC Hiç gol atılmamış 3
Olímpia FC Galibiyetsiz 4
Olímpia FC Hiç gol atılmamış 4
Olímpia FC 2.5 gol altı 6 itibaren 7
Olímpia FC More than 4.5 cards 6 itibaren 8
Fernandópolis SP Hiç gol atılmamış 3
Fernandópolis SP Galibiyetsiz 5
Fernandópolis SP 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Fernandópolis SP - Olímpia FC
Brezilya, Paulista, Segunda Divisão, maç Fernandópolis SP - Olímpia FC, başlangıç zamanı 2024-06-22 18:00:32 uluslararası saat.
Fernandópolis SP Ve Olímpia FC şampiyonaya katılır Paulista, Segunda Divisão, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Olímpia FC
Paulista, Segunda Divisão | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-22 | Fernandópolis SP - Olímpia FC | 3 - 4 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-16 | Olímpia FC - Tanabi EC | 0 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-09 | Olímpia FC - AE Araçatuba | 0 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-02 | Tupã - Olímpia FC | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-26 | Olímpia FC - Internacional de Bebedouro | 0 - 2 |
Puan durumu
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
2
|
AE Araçatuba | 10 | 5 | 4 | 1 | 10:4 | 19 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:7 | 18 |
4
|
Tanabi EC | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:9 | 13 |
5
|
Olímpia FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
6
|
Fernandópolis SP | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:25 | 1 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Carlos | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 15 |
2
|
Paulista SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:5 | 14 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:8 | 13 |
4
|
Colorado Caieiras FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 4:5 | 13 |
5
|
Barcelona SP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:26 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC União Suzano | 10 | 7 | 2 | 1 | 14:4 | 23 |
2
|
Mauá FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
3
|
G.E. Mauaense | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:12 | 15 |
4
|
AD Manthiqueira | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:24 | 11 |
5
|
União Mogi FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:14 | 9 |
6
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:18 | 2 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Olímpia FC | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Carlos | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
União Mogi FC | ||||||
|
EC União Suzano | ||||||
|
AD Manthiqueira |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Olímpia FC |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos | ||||||
|
São Carlos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC União Suzano | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
União Mogi FC |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tanabi EC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Mauá FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Tupã | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Flamengo de Guarulhos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
G.E. Mauaense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Colorado Caieiras FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
São Carlos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AE Araçatuba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Manthiqueira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Paulista SP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
EC União Suzano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |