Pilmahue - Deportes Tomé (8-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Pilmahue
Tercera División B | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | Deportivo Meza - Pilmahue | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | Pilmahue - Independiente de Cauquenes | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-05 | CD Municipal de Paillaco - Pilmahue | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-28 | Pilmahue - Lota Schwager | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-21 | CDSC Deportes Rancagua - Pilmahue | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-13 | Pilmahue - CD Laja Histórico | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-07 | Pilmahue - Deportes Tomé | 8 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-29 | Pilmahue - CSDC Malleco Unido | 0 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | Pilmahue - Deportes Tomé | Ertelenen | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-19 | Pilmahue - CSDC Malleco Unido | Ertelenen |
dizi 6
Genel
Pilmahue + Deportes Tomé Kayıplar 4
Pilmahue + Deportes Tomé Gol yenilen maçlar 4
Pilmahue Galibiyetsiz 13
Pilmahue 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
Pilmahue Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Deportes Tomé Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
Pilmahue - Deportes Tomé
Chile Amateur, Tercera División B, maç Pilmahue - Deportes Tomé, başlangıç zamanı 2024-07-07 20:00:56 uluslararası saat.
Pilmahue Ve Deportes Tomé şampiyonaya katılır Tercera División B, Chile Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Deportes Tomé
Tercera División B | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | Independiente de Cauquenes - Deportes Tomé | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | Deportes Tomé - CD Municipal de Paillaco | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-05 | Lota Schwager - Deportes Tomé | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-28 | Deportes Tomé - CDSC Deportes Rancagua | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-21 | CD Laja Histórico - Deportes Tomé | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-13 | CD República Independiente de Hualqui - Deportes Tomé | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-07 | Pilmahue - Deportes Tomé | 8 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-03 | Deportes Tomé - CSD Buenos Aires de Parral | 2 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-28 | Deportes Tomé - Deportes Naval | 0 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | Pilmahue - Deportes Tomé | Ertelenen |
Puan durumu
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 33:9 | 31 |
2
|
Futuro FC | 12 | 8 | 3 | 1 | 26:12 | 27 |
3
|
Deportes Vallenar | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:15 | 26 |
4
|
Atlético Oriente | 12 | 7 | 3 | 2 | 28:7 | 24 |
5
|
CDS Cultural Maipú | 12 | 6 | 2 | 4 | 20:15 | 20 |
6
|
CD Julio Covarrubias | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:19 | 17 |
7
|
CEFF Copiapó | 12 | 5 | 1 | 6 | 21:24 | 16 |
8
|
CSD Municipal Ovalle | 12 | 4 | 3 | 5 | 17:18 | 15 |
9
|
Municipal María Pinto FC | 12 | 4 | 2 | 6 | 13:18 | 14 |
10
|
EFC Conchalí | 12 | 1 | 3 | 8 | 9:26 | 6 |
11
|
CD Adriana Cousiño | 12 | 1 | 1 | 10 | 6:32 | 4 |
12
|
Coliseo FC | 12 | 0 | 3 | 9 | 11:29 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDS Provincial Talagante | 12 | 10 | 2 | 0 | 42:11 | 32 |
2
|
CDSC Aguará | 12 | 9 | 3 | 0 | 30:7 | 30 |
3
|
CD Tricolor de Paine | 12 | 7 | 2 | 3 | 21:14 | 23 |
4
|
Curacaví FC | 12 | 7 | 2 | 3 | 29:18 | 23 |
5
|
Deportivo Pumanque | 12 | 6 | 3 | 3 | 24:14 | 21 |
6
|
Gol Y Gol | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:14 | 16 |
7
|
Rancagua Sur | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:16 | 16 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 12 | 2 | 5 | 5 | 17:20 | 11 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 12 | 2 | 5 | 5 | 22:31 | 11 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 12 | 1 | 3 | 8 | 12:24 | 6 |
11
|
San Bernardo Unido | 12 | 1 | 2 | 9 | 9:26 | 5 |
12
|
CD Pirque | 12 | 1 | 2 | 9 | 7:52 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSDC Malleco Unido | 12 | 9 | 1 | 2 | 29:8 | 28 |
2
|
Deportes Naval | 12 | 8 | 4 | 0 | 27:10 | 28 |
3
|
CSD Buenos Aires de Parral | 12 | 8 | 2 | 2 | 23:13 | 26 |
4
|
Lota Schwager | 12 | 8 | 1 | 3 | 27:16 | 25 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 12 | 7 | 0 | 5 | 18:11 | 21 |
6
|
CD Laja Histórico | 12 | 5 | 4 | 3 | 14:9 | 19 |
7
|
CD República Independiente de Hualqui | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:18 | 17 |
8
|
Deportivo Meza | 12 | 4 | 4 | 4 | 11:9 | 16 |
9
|
CD Municipal de Paillaco | 12 | 3 | 3 | 6 | 25:29 | 12 |
10
|
Pilmahue | 12 | 1 | 3 | 8 | 17:26 | 6 |
11
|
Deportes Tomé | 12 | 1 | 0 | 11 | 4:40 | 3 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 12 | 1 | 0 | 11 | 5:27 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |