Olaylar: Torque
Segunda División | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-07-29 | Club Atletico Rentistas - Torque | 0 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-22 | Torque - CSyD Cooper | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-14 | Tacuarembo FC - Torque | 0 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-09 | Torque - Plaza Colonia | İptal Edildi | |
2024-07-09 | Torque - Plaza Colonia | 0 - 1 |
Torque - Plaza Colonia
Uruguay, Segunda División, maç Torque - Plaza Colonia, başlangıç zamanı 2024-07-09 19:30:00 uluslararası saat.
Torque Ve Plaza Colonia şampiyonaya katılır Segunda División, Uruguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Plaza Colonia
Segunda División | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Plaza Colonia - Oriental de La Paz | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | Cerrito CS - Plaza Colonia | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-13 | Plaza Colonia - Juventud de las Piedras | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-09 | Torque - Plaza Colonia | İptal Edildi | |
2024-07-09 | Torque - Plaza Colonia | 0 - 1 |
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 13 | 7 | 3 | 3 | 15:7 | 24 |
2
|
Torque | 13 | 6 | 4 | 3 | 15:8 | 22 |
3
|
Plaza Colonia | 13 | 7 | 1 | 5 | 13:10 | 22 |
4
|
Juventud de las Piedras | 13 | 6 | 3 | 4 | 19:15 | 21 |
5
|
Oriental de La Paz | 13 | 5 | 4 | 4 | 16:16 | 19 |
6
|
Cerrito CS | 13 | 6 | 1 | 6 | 10:15 | 19 |
7
|
Colón FC | 13 | 4 | 6 | 3 | 14:11 | 18 |
8
|
Institucion Atletica Sud America | 13 | 4 | 5 | 4 | 12:12 | 17 |
9
|
Albion FC | 13 | 4 | 4 | 5 | 13:13 | 16 |
10
|
Club Atletico Rentistas | 13 | 3 | 7 | 3 | 12:12 | 16 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 13 | 4 | 3 | 6 | 8:18 | 15 |
12
|
La Luz | 13 | 4 | 2 | 7 | 14:14 | 14 |
13
|
CSyD Cooper | 13 | 3 | 4 | 6 | 11:17 | 13 |
14
|
Tacuarembo FC | 13 | 3 | 3 | 7 | 11:15 | 12 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |