SD Juazeirense BA - Retrô , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.45 | 2.5 | 2.4 | Ortalama toplam oyun |
1.6 | 1.56 | 1.64 |
1 | 1.5 | 0.5 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.1 | 1.22 | 1 |
1.45 | 1 | 1.9 | Ortalama goller |
0.5 | 0.33 | 0.64 |
Göreceli göstergeler
30%
kazanır
15%
Beraberlik
55%
Zararlar
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 1.5
Bitmiş: 45%
Altında: 55%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
50%
kazanır
25%
Beraberlik
20%
Zararlar
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 1.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 2.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 3.5
Olaylar: SD Juazeirense BA
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-20 | AO Itabaiana SE - SD Juazeirense BA | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-13 | SD Juazeirense BA - Retrô | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-07 | SD Juazeirense BA - EC Jacuipense BA | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-03 | CSE - SD Juazeirense BA | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-26 | ASA AL - SD Juazeirense BA | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-16 | SD Juazeirense BA - Petrolina PE | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | CS Sergipe SE - SD Juazeirense BA | 0 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-08 | SD Juazeirense BA - CS Sergipe SE | 1 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | Petrolina PE - SD Juazeirense BA | 0 - 0 |
SD Juazeirense BA - Retrô
Brezilya, Brasileiro Série D, maç SD Juazeirense BA - Retrô, başlangıç zamanı 2024-07-13 21:00:00 uluslararası saat.
SD Juazeirense BA Ve Retrô şampiyonaya katılır Brasileiro Série D, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Retrô
Brasileiro Série D | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-20 | Retrô - CSE | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-13 | SD Juazeirense BA - Retrô | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-07 | Retrô - CS Sergipe SE | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-03 | AO Itabaiana SE - Retrô | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-26 | Retrô - Petrolina PE | 1 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | Retrô - ASA AL | 1 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-12 | EC Jacuipense BA - Retrô | 1 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-09 | Retrô - EC Jacuipense BA | 3 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-01 | ASA AL - Retrô | 0 - 0 |
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 11 | 8 | 3 | 0 | 28:5 | 27 |
2
|
Porto Velho EC RO | 11 | 7 | 0 | 4 | 23:14 | 21 |
3
|
Trem AP | 11 | 5 | 3 | 3 | 16:15 | 18 |
4
|
Manaus | 11 | 5 | 3 | 3 | 13:13 | 18 |
5
|
Princesa Dos Solimoes AM | 11 | 4 | 4 | 3 | 17:15 | 16 |
6
|
Sao Raimundo EC RR | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:17 | 13 |
7
|
Rio Branco FC AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:19 | 11 |
8
|
Humaitá | 11 | 0 | 0 | 11 | 3:26 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 11 | 5 | 3 | 3 | 13:8 | 18 |
2
|
River PI | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:14 | 15 |
3
|
Altos Pi | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:11 | 15 |
4
|
Tocantinópolis | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:13 | 15 |
5
|
Moto Clube MA | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:15 | 14 |
6
|
Fluminense-PI | 11 | 3 | 5 | 3 | 12:13 | 14 |
7
|
Cametá SC | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:12 | 11 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 11 | 1 | 6 | 4 | 9:17 | 9 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Iguatu | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:6 | 18 |
3
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
4
|
America FC RN | 10 | 4 | 4 | 2 | 12:7 | 16 |
5
|
Santa Cruz FC RN | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:17 | 13 |
6
|
Sousa EC PB | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
7
|
Maracanã | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:17 | 8 |
8
|
ACD Potiguar RN | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:17 | 5 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
2
|
Retrô | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | 17 |
3
|
CSE | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:12 | 15 |
4
|
ASA AL | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:10 | 15 |
5
|
EC Jacuipense BA | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:11 | 14 |
6
|
SD Juazeirense BA | 10 | 3 | 3 | 4 | 7:9 | 12 |
7
|
Petrolina PE | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:10 | 9 |
8
|
CS Sergipe SE | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:13 | 8 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 23 |
2
|
Anapolis FC GO | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:6 | 21 |
3
|
CRA Catalano GO | 11 | 4 | 6 | 1 | 11:6 | 18 |
4
|
Mixto MT | 10 | 3 | 5 | 2 | 13:10 | 14 |
5
|
Iporá | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:16 | 14 |
6
|
Uniao EC MT | 11 | 2 | 6 | 3 | 8:11 | 12 |
7
|
Capital FC TO | 11 | 2 | 1 | 8 | 7:23 | 7 |
8
|
Real Brasília FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:14 | 6 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nova Iguacu RJ | 11 | 6 | 4 | 1 | 13:4 | 22 |
2
|
Itabuna | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3
|
Portuguesa RJ | 10 | 4 | 6 | 0 | 13:5 | 18 |
4
|
Real Noroestes ES | 11 | 4 | 4 | 3 | 11:8 | 16 |
5
|
Serra FC ES | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | 14 |
6
|
Democrata FC | 10 | 2 | 4 | 4 | 5:11 | 10 |
7
|
Ipatinga | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Audax Rio RJ | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:15 | 5 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maringa FC PR | 11 | 8 | 2 | 1 | 20:7 | 26 |
2
|
Inter de Limeira | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:6 | 20 |
3
|
Costa Rica EC MS | 11 | 5 | 2 | 4 | 13:14 | 17 |
4
|
Água Santa | 11 | 4 | 4 | 3 | 10:8 | 16 |
5
|
Santo André | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:11 | 14 |
6
|
Sao Jose EC SP | 11 | 2 | 6 | 3 | 11:11 | 12 |
7
|
Pouso Alegre | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:8 | 9 |
8
|
Patrocinense | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:28 | 5 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cianorte FC PR | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:6 | 18 |
2
|
Concórdia Atlético Clube | 11 | 4 | 3 | 4 | 10:8 | 15 |
3
|
Avenida RS | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:11 | 14 |
4
|
Hercílio Luz | 11 | 2 | 7 | 2 | 9:9 | 13 |
5
|
Barra | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:9 | 12 |
6
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:8 | 11 |
7
|
FC Cascavel PR | 11 | 2 | 5 | 4 | 4:8 | 11 |
8
|
Novo Hamburgo | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | 10 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |