Steel City FC - CNSC RWB Adria Chicago (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Steel City FC
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-27 | Dekalb United - Steel City FC | 2 - 1 | |
2024-07-20 | Czarni Jaslo - Steel City FC | 0 - 0 | |
2024-07-13 | Steel City FC - CNSC RWB Adria Chicago | 1 - 2 | |
2024-06-30 | Steel City FC - Bavarian United SC II | 0 - 2 | |
2024-06-23 | Chicago House AC - Steel City FC | 4 - 0 |
dizi 4
Genel
Steel City FC + CNSC RWB Adria Chicago Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
CNSC RWB Adria Chicago Mağlubiyetsiz 3
CNSC RWB Adria Chicago 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
CNSC RWB Adria Chicago Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
Steel City FC 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Steel City FC Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
Steel City FC - CNSC RWB Adria Chicago
USA Amateur, Midwest Premier League, maç Steel City FC - CNSC RWB Adria Chicago, başlangıç zamanı 2024-07-13 21:00:03 uluslararası saat.
Steel City FC Ve CNSC RWB Adria Chicago şampiyonaya katılır Midwest Premier League, USA Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CNSC RWB Adria Chicago
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-04 | CNSC RWB Adria Chicago - Chicago House AC | 2 - 1 | |
2024-07-20 | Bavarian United SC II - CNSC RWB Adria Chicago | İptal Edildi | |
2024-07-13 | Steel City FC - CNSC RWB Adria Chicago | 1 - 2 | |
2024-07-11 | Chicago House AC - CNSC RWB Adria Chicago | 0 - 1 | |
2024-06-22 | Dekalb United - CNSC RWB Adria Chicago | 2 - 2 |
Puan durumu
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 10 | 6 | 3 | 1 | 24:13 | 21 |
2
|
Ajax St. Louis | 10 | 6 | 1 | 3 | 23:16 | 19 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 9 | 4 | 1 | 4 | 10:15 | 13 |
5
|
Pearl City Soccer Club | 9 | 3 | 3 | 3 | 24:18 | 12 |
6
|
Junction Football Club | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:23 | 12 |
7
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:27 | 7 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedars FC | 9 | 7 | 0 | 2 | 29:11 | 21 |
2
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27:13 | 20 |
3
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
4
|
Liquid Football | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:23 | 18 |
5
|
Troy United FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 24:26 | 16 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 21:23 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:27 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Lansing Common FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 20:18 | 13 |
4
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 10 | 0 | 0 | 10 | 8:61 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CNSC RWB Adria Chicago | 10 | 8 | 1 | 1 | 25:11 | 25 |
2
|
Bavarian United SC II | 10 | 6 | 2 | 2 | 21:14 | 20 |
3
|
Chicago House AC | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:12 | 19 |
4
|
Dekalb United | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:21 | 11 |
5
|
Czarni Jaslo | 10 | 2 | 1 | 7 | 14:26 | 7 |
6
|
Steel City FC | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:20 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 12 | 9 | 2 | 1 | 34:17 | 29 |
2
|
Green Bay Glory | 12 | 8 | 0 | 4 | 33:16 | 24 |
3
|
Rockford FC | 12 | 7 | 1 | 4 | 27:26 | 22 |
4
|
Edgewater Castle FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 24:17 | 21 |
5
|
Chicago Ghost FC | 12 | 3 | 3 | 6 | 13:30 | 12 |
6
|
Berber City FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 19:31 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 12 | 1 | 1 | 10 | 22:35 | 4 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |