Strogino Moskova - Rubin Kazan , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
3.6 | 3.1 | 4.1 | Ortalama toplam oyun |
2 | 1.38 | 2.42 |
1.25 | 1.4 | 1.1 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.2 | 0.75 | 1.5 |
2.35 | 1.7 | 3 | Ortalama goller |
0.8 | 0.63 | 0.92 |
Göreceli göstergeler
20%
kazanır
20%
Beraberlik
60%
Zararlar
Bitmiş: 95%
Altında: 5%
Total 1.5
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 2.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 3.5
45%
kazanır
15%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
Olaylar: Strogino Moskova
Youth League | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | Strogino Moskova - Samara Kryliya Sovetov | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Sochi Youth - Strogino Moskova | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | Strogino Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Uor-5 - Strogino Moskova | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Strogino Moskova - FK Spartak Moskova | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | Baltika Kaliningrad Youth - Strogino Moskova | 3 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Strogino Moskova - Akron Akademia Konoplev | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-21 | Strogino Moskova - FC Krasnodar | 0 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-17 | Lokomotiv Moskova - Strogino Moskova | İptal Edildi | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-17 | Strogino Moskova - Lokomotiv Moskova | 1 - 3 |
Strogino Moskova - Rubin Kazan
Rusya, Youth League, maç Strogino Moskova - Rubin Kazan, başlangıç zamanı 2024-07-26 15:00:00 uluslararası saat.
Strogino Moskova Ve Rubin Kazan şampiyonaya katılır Youth League, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rubin Kazan
Youth League | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | FK Spartak Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Rubin Kazan - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | Strogino Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Rubin Kazan - FC Krasnodar | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | Rubin Kazan - Samara Kryliya Sovetov | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Rubin Kazan - Sochi Youth | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-21 | Rubin Kazan - Akron Akademia Konoplev | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-17 | Rubin Kazan - Uor-5 | 1 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-10 | Baltika Kaliningrad Youth - Rubin Kazan | 1 - 0 |
Puan durumu
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Spartak Moskova | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskova | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
FC Krasnodar | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moskova | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Uor-5 | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskova | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov Youth | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskova | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moskova | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
FC Akhmat Grozny | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uor-5 | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Uor-5 | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |