Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk (1-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Torpedo Miass
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-09-14 | FK Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-07 | Torpedo Miass - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | FC Krasnodar-2 - Torpedo Miass | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-21 | Torpedo Miass - FC Nosta Novotroitsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | FC Murom - Torpedo Miass | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - Metallurg Lipetsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Dinamo Brjansk - Torpedo Miass | 0 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 4 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Torpedo Miass - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 |
dizi 5
Genel
Torpedo Miass + Khimik Dzerzhinsk İlk gol yiyen 7 itibaren 9
Torpedo Miass + Khimik Dzerzhinsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Torpedo Miass Gol yenilen maçlar 3
Khimik Dzerzhinsk Mağlubiyetsiz 3
Khimik Dzerzhinsk İlk devreyi kaybeden 5 itibaren 7
Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk, başlangıç zamanı 2024-07-27 11:00:00 uluslararası saat.
Torpedo Miass Ve Khimik Dzerzhinsk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-09-14 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-08 | Khimik Dzerzhinsk - FC Krasnodar-2 | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Khimik Dzerzhinsk - FC Murom | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-22 | Khimik Dzerzhinsk - Broke Boys | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk | 0 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | 0 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 4 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Khimik Dzerzhinsk - FK Volga Ulyanovsk | 3 - 1 |
Puan durumu
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 13 |
2
|
Veles Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 11 |
3
|
Spartak Kostroma | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
4
|
Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
5
|
Avangard Kursk | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:9 | 6 |
7
|
FC Kaluga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8
|
FC Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
9
|
PFC Kuban | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | 3 |
10
|
FC Novosibirsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
3
|
Torpedo Miass | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:5 | 10 |
4
|
Khimik Dzerzhinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5
|
FK Volga Ulyanovsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
FC Krasnodar-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
FC Murom | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
8
|
Irtysh Omsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
9
|
Dinamo Brjansk | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | 3 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |