FC Krasnodar-2 - Torpedo Miass , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.4 | 1.7 | 3.1 | Ortalama toplam oyun |
2.4 | 2.6 | 2.2 |
1 | 0.8 | 1.2 | Atılan ortalama gol sayısı |
0.9 | 0.9 | 0.9 |
1.4 | 0.9 | 1.9 | Ortalama goller |
1.5 | 1.7 | 1.3 |
Göreceli göstergeler
25%
kazanır
40%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 1.5
Bitmiş: 50%
Altında: 50%
Total 2.5
Bitmiş: 25%
Altında: 75%
Total 3.5
25%
kazanır
25%
Beraberlik
50%
Zararlar
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 1.5
Bitmiş: 45%
Altında: 55%
Total 2.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 3.5
Olaylar: FC Krasnodar-2
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-08 | Khimik Dzerzhinsk - FC Krasnodar-2 | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | FC Krasnodar-2 - Torpedo Miass | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | FK Volga Ulyanovsk - FC Krasnodar-2 | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | FC Krasnodar-2 - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Rodina 2 Moscow - FC Krasnodar-2 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - FC Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | FC Krasnodar-2 - FC Murom | 2 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Metallurg Lipetsk - FC Krasnodar-2 | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-30 | FC Krasnodar-2 - FC Vista Gelendzhik | 0 - 0 | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | Veles Moscow - FC Krasnodar-2 | 2 - 1 |
FC Krasnodar-2 - Torpedo Miass
Rusya, 2. Liga, Division A, maç FC Krasnodar-2 - Torpedo Miass, başlangıç zamanı 2024-08-31 15:00:00 uluslararası saat.
FC Krasnodar-2 Ve Torpedo Miass şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Torpedo Miass
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | FC Krasnodar-2 - Torpedo Miass | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-19 | Torpedo Miass - FC Nosta Novotroitsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | FC Murom - Torpedo Miass | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - Metallurg Lipetsk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Dinamo Brjansk - Torpedo Miass | 0 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 4 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Torpedo Miass - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | FC Kaluga - Torpedo Miass | 1 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - Dinamo Brjansk | 1 - 2 |
Puan durumu
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
2
|
Veles Moscow | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:4 | 5 |
3
|
Avangard Kursk | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4
|
Leningradets | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
4
|
Spartak Kostroma | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
6
|
FC Kaluga | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
FC Volgar Astrakhan | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
8
|
PFC Kuban | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
9
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:9 | 2 |
10
|
FC Novosibirsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2
|
Khimik Dzerzhinsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
3
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
4
|
FC Krasnodar-2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
5
|
Irtysh Omsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
6
|
FK Volga Ulyanovsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
7
|
Torpedo Miass | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
8
|
FC Murom | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
9
|
Metallurg Lipetsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
10
|
Dinamo Brjansk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |