Olaylar: Sirvena Birzai
II Lyga | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-16 | Sirvena Birzai - FC Neptunas B | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-09 | Sirvena Birzai - FK Transinvest B | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-03 | Sirvena Birzai - Vilnius FK Zalgiris B | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-13 | FK Jonava - Sirvena Birzai | - | |
yuvarlak 30 | |||
2024-07-13 | Sirvena Birzai - FK Jonava | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - FK Silute | 0 - 5 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-02 | FK Suduva Marijampole B - Sirvena Birzai | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-29 | Sirvena Birzai - Klaipedos FSM | 2 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | Sveikata - Sirvena Birzai | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Sirvena Birzai - FK Dembava | 1 - 1 |
Sirvena Birzai - Vilnius FK Zalgiris B
Litvanya, II Lyga, maç Sirvena Birzai - Vilnius FK Zalgiris B, başlangıç zamanı 2024-08-03 12:00:00 uluslararası saat.
Sirvena Birzai Ve Vilnius FK Zalgiris B şampiyonaya katılır II Lyga, Litvanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Vilnius FK Zalgiris B
II Lyga | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-24 | Viltis Vilnius - Vilnius FK Zalgiris B | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-19 | Vilnius FK Zalgiris B - FC Dziugas B | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-12 | FC Neptunas B - Vilnius FK Zalgiris B | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-03 | Sirvena Birzai - Vilnius FK Zalgiris B | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-12 | Vilnius FK Zalgiris B - FK Transinvest B | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Vilnius FK Zalgiris B - FK Jonava | 0 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-02 | FK Silute - Vilnius FK Zalgiris B | 1 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-29 | Vilnius FK Zalgiris B - FK Suduva Marijampole B | 4 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-22 | Klaipedos FSM - Vilnius FK Zalgiris B | 0 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-17 | Vilnius FK Zalgiris B - Sveikata | 1 - 0 |
Puan durumu
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
1
|
FK Transinvest B | 11 | 9 | 1 | 1 | 46:4 | 28 |
2
|
Sveikata | 12 | 9 | 1 | 2 | 23:11 | 28 |
3
|
FK Jonava | 12 | 8 | 3 | 1 | 30:10 | 27 |
4
|
Vilnius FK Zalgiris B | 11 | 7 | 3 | 1 | 31:7 | 24 |
5
|
Viltis Vilnius | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:16 | 17 |
6
|
FK Silute | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:8 | 16 |
7
|
FK Spartakas | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:20 | 16 |
8
|
FK Dembava | 9 | 4 | 3 | 2 | 18:15 | 15 |
9
|
Klaipedos FSM | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
10
|
DFK Dainava B | 10 | 2 | 4 | 4 | 17:19 | 10 |
11
|
FK Suduva Marijampole B | 12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | 10 |
12
|
FC Neptunas B | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:24 | 8 |
13
|
VJFM Fortuna Kaunas | 11 | 1 | 2 | 8 | 13:37 | 5 |
14
|
Sirvena Birzai | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:29 | 2 |
15
|
Saned Joniskis | 10 | 0 | 2 | 8 | 11:42 | 2 |
16
|
FC Dziugas B | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:22 | 1 |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jonava | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Klaipedos FSM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Sveikata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FK Silute | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FK Dembava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FK Suduva Marijampole B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FK Transinvest B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Viltis Vilnius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FK Spartakas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sirvena Birzai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Vilnius FK Zalgiris B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
VJFM Fortuna Kaunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Dziugas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Saned Joniskis | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
DFK Dainava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
FC Neptunas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Saned Joniskis |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Saned Joniskis |