Hirnyk-Sport Horishni Plavni - Oleksandria-2 , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Hirnyk-Sport Horishni Plavni
Druha Liga | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | FC Kolos-2 Kovalivka - Hirnyk-Sport Horishni Plavni | - | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-12 | FC Olimpia Savyntsi - Hirnyk-Sport Horishni Plavni | - | |
Druha Liga | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-08 | Hirnyk-Sport Horishni Plavni - Oleksandria-2 | - | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | Hirnyk-Sport Horishni Plavni - FSC Mariupol | 3 - 1 | |
Persha Liha | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-25 | FC Podillya Khmelnytskyi - Hirnyk-Sport Horishni Plavni | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-19 | Hirnyk-Sport Horishni Plavni - Bukovina Chernovtsy | 2 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | FC Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport Horishni Plavni | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-04 | Hirnyk-Sport Horishni Plavni - FC Khust | 0 - 2 |
dizi 4
Genel
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Gol yenilen maçlar 8
Hirnyk-Sport Horishni Plavni İlk gol yiyen 6 itibaren 6
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Hirnyk-Sport Horishni Plavni More than 10.5 corners 8 itibaren 9
Hirnyk-Sport Horishni Plavni - Oleksandria-2
Ukrayna, Druha Liga, maç Hirnyk-Sport Horishni Plavni - Oleksandria-2, başlangıç zamanı 2024-08-08 11:15:32 uluslararası saat.
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Ve Oleksandria-2 şampiyonaya katılır Druha Liga, Ukrayna.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Oleksandria-2
Druha Liga | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Oleksandria-2 - FC Lokomotyv Kyiv | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-08 | Hirnyk-Sport Horishni Plavni - Oleksandria-2 | - |
Puan durumu
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Probiy Gorodenka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Nyva-2 Ternopil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Polissya-2 Zhytomyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Uzhhorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kulykiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Real Pharma Odesa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Skala 1911 Stryi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Rukh-2 Lviv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Hirnyk-Sport Horishni Plavni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Nyva Vinnytsia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Trostianets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metalist 1925-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Lokomotyv Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Oleksandria-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Vorskla-2 Poltava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Hirnyk-Sport Horishni Plavni | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Hirnyk-Sport Horishni Plavni | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |