Nykoebing FC 2 - Greve Fodbold (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Nykoebing FC 2
Danmarksserien | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-13 | Gørslev IF - Nykoebing FC 2 | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Nykoebing FC 2 - Alleread FK | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Taarnby FF - Nykoebing FC 2 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | Nykoebing FC 2 - Fredensborg BI | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | Skjold - Nykoebing FC 2 | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Nykoebing FC 2 - Greve Fodbold | 1 - 1 |
dizi 4
Genel
Greve Fodbold Gol yenilen maçlar 12
Greve Fodbold 2.5 gol üstü 10 itibaren 10
Greve Fodbold Karşılıklı gol 8 itibaren 10
Greve Fodbold Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Nykoebing FC 2 - Greve Fodbold
Danimarka Amatör, Danmarksserien, maç Nykoebing FC 2 - Greve Fodbold, başlangıç zamanı 2024-08-10 11:00:00 uluslararası saat.
Nykoebing FC 2 Ve Greve Fodbold şampiyonaya katılır Danmarksserien, Danimarka Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Greve Fodbold
Danmarksserien | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | Greve Fodbold - Gørslev IF | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | Alleread FK - Greve Fodbold | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Greve Fodbold - Taarnby FF | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Fredensborg BI - Greve Fodbold | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | Greve Fodbold - Skjold | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Greve Fodbold - GVI | 2 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Nykoebing FC 2 - Greve Fodbold | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-03 | Greve Fodbold - Hvidovre IF 2 | İptal Edildi | |
Danmarksserien | |||
2024-06-15 | B 1908 - Greve Fodbold | 2 - 2 | |
2024-06-08 | Greve Fodbold - Slagelse Bi | 5 - 2 |
Puan durumu
Danmarksserien 24/25, Group 1: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ledoje Smorum Fodbold | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
2
|
Hvidovre IF 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3
|
Horsholm-Usserod IK | 2 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 4 |
4
|
Ringsted IF | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
5
|
Frederikssund IK | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 3 |
6
|
Karlslunde If | 2 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
7
|
Næstved IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | 3 |
8
|
Glostrup | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
9
|
AB Taarnby | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
10
|
B 1908 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Danmarksserien, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ringsted IF | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Karlslunde If | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Næstved IF | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Horsholm-Usserod IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Frederikssund IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Ledoje Smorum Fodbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Hvidovre IF 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
B 1908 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
Glostrup | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
AB Taarnby | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Danmarksserien 24/25, Group 2: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alleread FK | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 3 |
2
|
Vanloese IF | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | 4 |
3
|
GVI | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
Skjold | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
Taarnby FF | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
Greve Fodbold | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Nykoebing FC 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Herlev IF | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
Fredensborg BI | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
Gørslev IF | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
Danmarksserien, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skjold | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Taarnby FF | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Nykoebing FC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Alleread FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
GVI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Fredensborg BI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Vanloese IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Greve Fodbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Gørslev IF | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
10
|
Herlev IF | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Danmarksserien 24/25, Group 3: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Marienlyst | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | 6 |
2
|
Esbjerg FB 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
SFB Oure FA | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
B1913 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
Hedensted If | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
MG & BK | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
OKS | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
8
|
B 1909 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
9
|
Horsens FS | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
10
|
Tarup-Paarup If | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Danmarksserien 24/25, Group 4: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vejgaard BK | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
Vorup FB | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3
|
Aarhus Fremad 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
4
|
ASA Aarhus | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
5
|
Grenaa IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
Ringkobing | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | 3 |
7
|
Hobro 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Viby | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
9
|
Norresundby FB | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | 1 |
10
|
Kjellerup | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
Danmarksserien 24/25, Group 1: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Karlslunde If | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Hvidovre IF 2 | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Glostrup |
Danmarksserien, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ringsted IF | ||||||
|
Karlslunde If | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Hvidovre IF 2 | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
B 1908 |
Danmarksserien 24/25, Group 2: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Skjold | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Fredensborg BI | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
GVI | ||||||
|
Nykoebing FC 2 | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Herlev IF |
Danmarksserien, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nykoebing FC 2 | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Skjold | ||||||
|
GVI | ||||||
|
Fredensborg BI | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Herlev IF |
Danmarksserien 24/25, Group 3: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
B 1909 | ||||||
|
B1913 | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Esbjerg FB 2 | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
MG & BK | ||||||
|
OKS | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
Tarup-Paarup If |
Danmarksserien 24/25, Group 4: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
ASA Aarhus | ||||||
|
Grenaa IF | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Vejgaard BK | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Vorup FB |
Danmarksserien 24/25, Group 1: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Karlslunde If | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Hvidovre IF 2 | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Glostrup |
Danmarksserien, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Karlslunde If | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Hvidovre IF 2 | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
AB Taarnby |
Danmarksserien 24/25, Group 2: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Skjold | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Fredensborg BI | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
GVI | ||||||
|
Nykoebing FC 2 | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Herlev IF |
Danmarksserien, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Skjold | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Nykoebing FC 2 | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
GVI | ||||||
|
Fredensborg BI | ||||||
|
Herlev IF | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
Greve Fodbold |
Danmarksserien 24/25, Group 3: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
B 1909 | ||||||
|
B1913 | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Esbjerg FB 2 | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
MG & BK | ||||||
|
OKS | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
Tarup-Paarup If |
Danmarksserien 24/25, Group 4: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
ASA Aarhus | ||||||
|
Grenaa IF | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Vejgaard BK | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Vorup FB |