FC Stettlen 08 - FC Rubigen II (2-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Stettlen 08
4. Liga FVBJ | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Stettlen 08 - FC Rubigen II | 2 - 5 | |
Delaay Sport Berner Cup | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-07 | FC Stettlen 08 - SC Rüti bei Büren | 0 - 4 |
FC Stettlen 08 - FC Rubigen II
Switzerland Amateur, 4. Liga FVBJ, maç FC Stettlen 08 - FC Rubigen II, başlangıç zamanı 2024-08-17 14:00:00 uluslararası saat.
FC Stettlen 08 Ve FC Rubigen II şampiyonaya katılır 4. Liga FVBJ, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Rubigen II
4. Liga FVBJ | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Stettlen 08 - FC Rubigen II | 2 - 5 |
Puan durumu
4. Liga FVBJ, Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Wattenwil | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
FC Allmendingen II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
FC Hünibach | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
FC Rot-Schwarz B | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
SV Meiringen II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
FC Spiez II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC EDO Simme | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Lerchenfeld III | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Rothorn | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
10
|
FC Interlaken II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
FC Frutigen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12
|
FC Sarina 1959 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Goldstern II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
FC Belp II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
SC Holligen 94 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FC Rot-Schwarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FC Biglen | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
FC Wabern II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
FC Hünibach II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
SC Worb II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
FC Obersimmental | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Oberdiessbach II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
FC Sternenberg II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
12
|
FC Rubigen | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Kaufdorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | 3 |
2
|
FC Schwarzenburg II | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
SC Jegenstorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
FC Makedonija Bern | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
5
|
FC Stella Azzurra | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
6
|
FC Wyler Bern III | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
FC Bern 1894 III | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
NK Tomislavgrad Bern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
SC Wohlensee II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
FC Bethlehem BE | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
11
|
CF España | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
12
|
SC Thörishaus II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Wohlensee | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
2
|
FC Wyler Bern II | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | 3 |
3
|
FC Sternenberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
4
|
FC Rubigen II | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
5
|
Ostbärn FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
FC Gerzensee | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
SC Bümpliz 78 II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Stettlen 08 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
9
|
SCI Esperia 1927 II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
10
|
FC Ticino Bern | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:7 | 0 |
11
|
FC Zollikofen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
12
|
FC Jedinstvo Bern | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 5 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Utzenstorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
FC Aemme II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
FC Roggwil | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
SC Huttwil | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
FK Drina Bern | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
FC Weissenstein Bern III | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
FC Langnau II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
SC Ersigen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Blau-Weiss Oberburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
SV Sumiswald II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
FC Lotzwil-Madiswil | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
FC Aarwangen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 6 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Diessbach/Dotzigen | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | 3 |
2
|
FC Lengnau | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
3
|
SC Münchenbuchsee | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FC Länggasse II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FC Aarwangen II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
FC Aemme III | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
FC Kirchberg BE II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
HNK Zagreb Biel | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Mett | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Prishtina Bern III | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
FC Schüpfen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
12
|
SV Lyss III | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 7 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bözingen 34 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
FC Täuffelen II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
3
|
FC Pieterlen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
Team Ins/Müntschemier II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
FC Lengnau II | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
6
|
FC Besa Biel/Bienne III | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
7
|
SC Radelfingen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
CS Lecce | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC United Hemrigen-Jens | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
10
|
FC Nidau | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
FC Orpund II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
12
|
SV Port | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 8 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Azzurri Bienne II | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2
|
FC La Neuveville-Lamboing II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Birse Football Club III | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
FC Iberico-Macedonia Bienne | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
FC Aurore Bienne II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
FC Union-Sportive Montfaucon | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Tavannes/Tramelan III | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Plagne | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
CS Vallon | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Pieterlen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
11
|
FC Franches-Montagnes II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
12
|
FC Etoile Biel II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 9 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Courrendlin-Courroux III | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
FC Val Terbi II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
FC Boécourt | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
FC Clos du Doubs | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
FC Rebeuvilier | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
6
|
FC Courfaivre II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
Birse Football Club II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Soyhières | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
SR Delémont III | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
FC Pleigne | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
FC Develier II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
12
|
FC Glovelier II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4. Liga FVBJ, Gruppe 10 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porrentruy II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
FC Bure | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
FC Vendlincourt | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
US Boncourt II | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
FC Lugnez-Damphreux | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
FC Courtemaîche | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
FC Courrendlin-Courroux B | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Ajoie-Monterri III | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Alle II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
10
|
FC Courfaivre | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
FC Coeuve | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
12
|
FC Courtedoux | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |