Pilmahue - Deportes Naval , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Pilmahue
Tercera División B | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | CSDC Malleco Unido - Pilmahue | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | Pilmahue - Deportes Naval | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | Deportivo Meza - Pilmahue | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | Pilmahue - Independiente de Cauquenes | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-05 | CD Municipal de Paillaco - Pilmahue | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | Pilmahue - Lota Schwager | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-20 | CDSC Deportes Rancagua - Pilmahue | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-13 | Pilmahue - CD Laja Histórico | 1 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-07 | Pilmahue - Deportes Tomé | 8 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-29 | Pilmahue - CSDC Malleco Unido | 0 - 3 |
Pilmahue - Deportes Naval
Chile Amateur, Tercera División B, maç Pilmahue - Deportes Naval, başlangıç zamanı 2024-08-25 20:00:00 uluslararası saat.
Pilmahue Ve Deportes Naval şampiyonaya katılır Tercera División B, Chile Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Deportes Naval
Tercera División B | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | Deportes Naval - Deportes Tomé | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | Pilmahue - Deportes Naval | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | Deportes Naval - CSD Buenos Aires de Parral | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | CSDC Malleco Unido - Deportes Naval | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-05 | Deportes Naval - CD República Independiente de Hualqui | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | Deportes Naval - Deportivo Meza | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-20 | Independiente de Cauquenes - Deportes Naval | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-13 | Deportes Naval - CD Municipal de Paillaco | 4 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-07 | Deportes Naval - Lota Schwager | 2 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-03 | CDSC Deportes Rancagua - Deportes Naval | 0 - 1 |
Puan durumu
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 14 | 12 | 1 | 1 | 40:9 | 37 |
2
|
Deportes Vallenar | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:15 | 32 |
3
|
Atlético Oriente | 14 | 9 | 3 | 2 | 32:8 | 30 |
4
|
Futuro FC | 14 | 9 | 3 | 2 | 27:13 | 30 |
5
|
CDS Cultural Maipú | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:17 | 23 |
6
|
CSD Municipal Ovalle | 14 | 6 | 3 | 5 | 23:18 | 21 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:23 | 17 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 14 | 5 | 2 | 7 | 14:20 | 17 |
9
|
CEFF Copiapó | 14 | 5 | 1 | 8 | 21:26 | 16 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 14 | 2 | 1 | 11 | 7:37 | 7 |
11
|
EFC Conchalí | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:29 | 6 |
12
|
Coliseo FC | 14 | 0 | 3 | 11 | 11:34 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Aguará | 14 | 11 | 3 | 0 | 39:7 | 36 |
2
|
CDS Provincial Talagante | 14 | 11 | 2 | 1 | 45:13 | 35 |
3
|
Deportivo Pumanque | 14 | 8 | 3 | 3 | 28:16 | 27 |
4
|
Curacaví FC | 14 | 8 | 3 | 3 | 32:20 | 27 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 24 |
6
|
Rancagua Sur | 14 | 7 | 1 | 6 | 20:17 | 22 |
7
|
Gol Y Gol | 14 | 4 | 5 | 5 | 18:15 | 17 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 14 | 3 | 5 | 6 | 21:25 | 14 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 14 | 2 | 5 | 7 | 25:38 | 11 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:26 | 9 |
11
|
San Bernardo Unido | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
12
|
CD Pirque | 14 | 1 | 2 | 11 | 7:59 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Naval | 14 | 10 | 4 | 0 | 33:11 | 34 |
2
|
CSDC Malleco Unido | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:11 | 31 |
3
|
Lota Schwager | 14 | 9 | 2 | 3 | 29:17 | 29 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 29 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 14 | 8 | 0 | 6 | 20:14 | 24 |
6
|
CD Laja Histórico | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:11 | 23 |
7
|
Deportivo Meza | 14 | 5 | 4 | 5 | 15:13 | 19 |
8
|
CD República Independiente de Hualqui | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:23 | 18 |
9
|
CD Municipal de Paillaco | 14 | 4 | 3 | 7 | 30:34 | 15 |
10
|
Pilmahue | 14 | 1 | 4 | 9 | 19:29 | 7 |
11
|
Deportes Tomé | 14 | 2 | 0 | 12 | 6:41 | 6 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:36 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |