CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
5.1 | 5.64 | 4.44 | Ortalama toplam oyun |
4.1 | 3.6 | 4.6 |
2.15 | 2.27 | 2 | Atılan ortalama gol sayısı |
2 | 2.4 | 1.6 |
2.95 | 3.36 | 2.44 | Ortalama goller |
2.1 | 1.2 | 3 |
Göreceli göstergeler
35%
kazanır
10%
Beraberlik
55%
Zararlar
Bitmiş: 95%
Altında: 5%
Total 1.5
Bitmiş: 95%
Altında: 5%
Total 2.5
Bitmiş: 80%
Altında: 20%
Total 3.5
35%
kazanır
25%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 2.5
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 3.5
Olaylar: CS Zmeii Ogrezeni II
Liga 5 Giurgiu | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | CS Zmeii Ogrezeni II - ASFC Podisor | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | AS Voința Podișor - CS Zmeii Ogrezeni II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Stejarul Bulbucata | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | AS Iepurești - CS Zmeii Ogrezeni II | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Unirea Cosoba | 6 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-30 | CS Buturugeni - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-16 | AS Crevedia Mare - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-02 | CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni | 1 - 3 |
CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, maç CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa, başlangıç zamanı 2024-09-08 08:00:00 uluslararası saat.
CS Zmeii Ogrezeni II Ve AS Olimpia Mirsa şampiyonaya katılır Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: AS Olimpia Mirsa
Liga 5 Giurgiu | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | AS Olimpia Mirsa - AS Crevedia Mare | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | AS Stejarul Bulbucata - AS Olimpia Mirsa | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | AS Olimpia Mirsa - CS Padureni | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | AS Olimpia Mirsa - AFC Tântava II | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | AS Iepurești - AS Olimpia Mirsa | 2 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-30 | AS Olimpia Mirsa - CS Progresul Palanca | 1 - 4 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-16 | AS Olimpia Mirsa - AS Roneda Naipu | 9 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-01 | CS Buturugeni - AS Olimpia Mirsa | 1 - 0 |
Puan durumu
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |