FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Bate Borisov II
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | FC LIDA - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-14 | FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-31 | Energetik BGU Minsk - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-26 | FC Bate Borisov II - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-17 | Ostrovets - FC Bate Borisov II | 3 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-12 | FC Bate Borisov II - FC Molodechno | 0 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-05 | FC BARANOVICHI - FC Bate Borisov II | 0 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-01 | BK Maxline Vitebsk - FC Bate Borisov II | 1 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | FC Bate Borisov II - Niva Dolbizno | 1 - 0 |
FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve
Belarus, Pervaya Liga, maç FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve, başlangıç zamanı 2024-09-14 13:00:00 uluslararası saat.
FC Bate Borisov II Ve Dinamo Minsk Reserve şampiyonaya katılır Pervaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dinamo Minsk Reserve
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | Dinamo Minsk Reserve - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-14 | FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Dinamo Minsk Reserve - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-31 | Ostrovets - Dinamo Minsk Reserve | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-25 | Dinamo Minsk Reserve - FC Molodechno | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-16 | FC BARANOVICHI - Dinamo Minsk Reserve | 0 - 3 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-10 | Dinamo Minsk Reserve - BK Maxline Vitebsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-05 | Niva Dolbizno - Dinamo Minsk Reserve | 5 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-01 | Volna Pinsk - Dinamo Minsk Reserve | 1 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | Dinamo Minsk Reserve - Torpedo Zhodino 2 | 3 - 0 |
Puan durumu
Pervaya Liga: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 20 | 15 | 4 | 1 | 42:13 | 49 |
2
|
Niva Dolbizno | 20 | 12 | 6 | 2 | 48:21 | 42 |
3
|
Belshina | 19 | 13 | 3 | 3 | 43:19 | 37 |
4
|
BK Maxline Vitebsk | 20 | 11 | 3 | 6 | 34:18 | 36 |
5
|
Volna Pinsk | 19 | 11 | 3 | 5 | 38:25 | 36 |
6
|
Ostrovets | 20 | 9 | 6 | 5 | 31:27 | 33 |
7
|
Dinamo Minsk Reserve | 20 | 10 | 2 | 8 | 29:24 | 32 |
8
|
FC Bate Borisov II | 21 | 9 | 4 | 8 | 28:25 | 31 |
9
|
FK Bumprom | 20 | 8 | 4 | 8 | 34:23 | 28 |
10
|
FC LIDA | 19 | 8 | 3 | 8 | 21:24 | 27 |
11
|
FC ORSHA | 20 | 6 | 9 | 5 | 23:27 | 27 |
12
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 20 | 5 | 3 | 12 | 22:35 | 18 |
13
|
Torpedo Zhodino 2 | 20 | 5 | 3 | 12 | 23:47 | 18 |
14
|
Lokomotiv Gomel | 19 | 3 | 8 | 8 | 21:31 | 17 |
15
|
FC BARANOVICHI | 20 | 4 | 4 | 12 | 13:36 | 16 |
16
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 19 | 4 | 3 | 12 | 22:36 | 15 |
17
|
Kommunalnik Slonim | 20 | 2 | 5 | 13 | 18:41 | 11 |
18
|
Energetik BGU Minsk | 20 | 4 | 5 | 11 | 21:39 | 7 |