Olaylar: Läänemaa JK Haapsalu
III Liiga | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-22 | Rummu Dünamo - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-09-15 | Läänemaa JK Haapsalu - Pärnu JK Vaprus III | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-09-07 | Parnu Jk Poseidon Nirvaana - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-25 | Läänemaa JK Haapsalu - Kristiine Jk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-17 | JK Tallinna Kalev Juunior - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-10 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Läänemaa JK Haapsalu | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | Tallinna FC Zealot Sporting - Läänemaa JK Haapsalu | 4 - 3 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-27 | Pärnu JK Vaprus III - Läänemaa JK Haapsalu | 3 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Tallinna FC Flora IV - Läänemaa JK Haapsalu | 10 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | Läänemaa JK Haapsalu - Saku Sporting II | 4 - 3 |
Läänemaa JK Haapsalu - Pärnu JK Vaprus III
Estonya, III Liiga, maç Läänemaa JK Haapsalu - Pärnu JK Vaprus III, başlangıç zamanı 2024-09-15 11:00:58 uluslararası saat.
Läänemaa JK Haapsalu Ve Pärnu JK Vaprus III şampiyonaya katılır III Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Pärnu JK Vaprus III
III Liiga | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-09-15 | Läänemaa JK Haapsalu - Pärnu JK Vaprus III | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-09-08 | Pärnu JK Vaprus III - Kristiine Jk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-09-01 | JK Tallinna Kalev Juunior - Pärnu JK Vaprus III | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-22 | Pärnu JK Vaprus III - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Zealot Sporting - Pärnu JK Vaprus III | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-10 | Tallinna FC Flora IV - Pärnu JK Vaprus III | 1 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-02 | Saku Sporting II - Pärnu JK Vaprus III | 1 - 3 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-27 | Pärnu JK Vaprus III - Läänemaa JK Haapsalu | 3 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Rumori Calcio - Pärnu JK Vaprus III | 3 - 4 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Pärnu JK Vaprus III - Rummu Dünamo | 4 - 6 |
Puan durumu
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 13 | 10 | 0 | 3 | 48:19 | 30 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 12 | 9 | 2 | 1 | 66:10 | 29 |
3
|
Tallinna FC Tamper | 12 | 7 | 0 | 5 | 37:24 | 21 |
4
|
Tallinna JK Metropol | 12 | 7 | 0 | 5 | 30:27 | 21 |
5
|
Tallinna FC Maksatransport | 12 | 6 | 2 | 4 | 50:25 | 20 |
6
|
Tallinna FC Hell Hunt | 11 | 5 | 5 | 1 | 27:19 | 20 |
7
|
Jk Piraaja Tallinn | 12 | 6 | 0 | 6 | 34:28 | 18 |
8
|
Tallinna FC Smsraha | 13 | 5 | 1 | 7 | 36:24 | 16 |
9
|
Tallinna FC Eston Villa | 12 | 4 | 1 | 7 | 35:36 | 13 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 13 | 2 | 1 | 10 | 21:77 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 12 | 0 | 0 | 12 | 10:105 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polva Fc Lootos | 9 | 7 | 1 | 1 | 39:13 | 22 |
2
|
Jogeva Sk Noorus 96 | 9 | 7 | 0 | 2 | 38:17 | 21 |
3
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
4
|
Tartu Team Helm | 9 | 6 | 1 | 2 | 32:9 | 19 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Vastseliina Fc Tannem | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:24 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 9 | 3 | 0 | 6 | 19:18 | 9 |
8
|
Fc Otepää | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Warrior Valga | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turi Jk Ganvix | 12 | 11 | 0 | 1 | 45:20 | 33 |
2
|
Raasiku FC Joker | 12 | 10 | 2 | 0 | 41:10 | 32 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 12 | 7 | 1 | 4 | 31:24 | 22 |
4
|
Fc Kose | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:23 | 19 |
5
|
Jk Loo | 11 | 6 | 0 | 5 | 20:22 | 18 |
6
|
JK Kuusalu Kalev | 12 | 5 | 2 | 5 | 24:22 | 17 |
7
|
FC Maardu Aliens | 12 | 4 | 2 | 6 | 27:28 | 14 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 12 | 4 | 1 | 7 | 23:32 | 13 |
9
|
Rakvere JK Tarvas II | 12 | 3 | 2 | 7 | 22:25 | 11 |
10
|
FC Jarva-Jaani | 12 | 2 | 1 | 9 | 20:48 | 7 |
11
|
Lootus | 12 | 1 | 0 | 11 | 15:44 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine Jk | 12 | 10 | 0 | 2 | 42:19 | 30 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 11 | 9 | 1 | 1 | 53:11 | 28 |
3
|
Rummu Dünamo | 12 | 8 | 0 | 4 | 41:23 | 24 |
4
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 12 | 6 | 1 | 5 | 31:36 | 19 |
5
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 12 | 5 | 4 | 3 | 28:20 | 19 |
6
|
Pärnu JK Vaprus III | 12 | 6 | 1 | 5 | 28:36 | 19 |
7
|
Rumori Calcio | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:24 | 18 |
8
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 12 | 5 | 1 | 6 | 31:32 | 16 |
9
|
Saku Sporting II | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:40 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 12 | 1 | 3 | 8 | 31:56 | 6 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 12 | 1 | 0 | 11 | 20:60 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |