AS Voința Podișor - ACS Petrolul Roata , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
4.75 | 4.22 | 5.18 | Ortalama toplam oyun |
5.1 | 4.8 | 5.4 |
3.35 | 2.56 | 4 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.95 | 2.1 | 1.8 |
1.4 | 1.67 | 1.18 | Ortalama goller |
3.15 | 2.7 | 3.6 |
Göreceli göstergeler
70%
kazanır
15%
Beraberlik
15%
Zararlar
Bitmiş: 95%
Altında: 5%
Total 1.5
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 2.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 3.5
30%
kazanır
10%
Beraberlik
60%
Zararlar
Bitmiş: 90%
Altında: 10%
Total 1.5
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 2.5
Bitmiş: 80%
Altında: 20%
Total 3.5
Olaylar: AS Voința Podișor
Liga 5 Giurgiu | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | AS Stejarul Bulbucata - AS Voința Podișor | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | AS Voința Podișor - CS Zmeii Ogrezeni II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | AS Iepurești - AS Voința Podișor | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | AS Voința Podișor - AS Unirea Cosoba | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | AS Viitorul Goleasca - AS Voința Podișor | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | AS Voința Podișor - ACS Mihai Voda | 2 - 3 | |
Liga 6 Giurgiu | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-06-23 | AS Voința Podișor - AS Real Drăgăneasca | 5 - 5 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-16 | CS Unirea Vinatorii Mici - AS Voința Podișor | 2 - 8 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-06-02 | ACS Maxima Hobaia II - AS Voința Podișor | 0 - 3 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-05-19 | AS Gaiseni 2023 Giurgiu - AS Voința Podișor | 2 - 4 |
AS Voința Podișor - ACS Petrolul Roata
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, maç AS Voința Podișor - ACS Petrolul Roata, başlangıç zamanı 2024-10-27 12:30:00 uluslararası saat.
AS Voința Podișor Ve ACS Petrolul Roata şampiyonaya katılır Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: ACS Petrolul Roata
Liga 5 Giurgiu | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | AS Unirea Cosoba - ACS Petrolul Roata | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | ACS Petrolul Roata - AS Viitorul Goleasca | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | ACS Mihai Voda - ACS Petrolul Roata | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | ACS Petrolul Roata - AS Crevedia Mare | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | CS Padureni - ACS Petrolul Roata | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | ACS Petrolul Roata - AFC Tântava II | 2 - 2 | |
Liga 4 Giurgiu | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-15 | AS Silver Inter Zorile - ACS Petrolul Roata | 5 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-08 | ACS Petrolul Roata - CS Zmeii Ogrezeni | 6 - 5 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-01 | ACS Petrolul Roata - FC Bolintin-Deal | 0 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-25 | AFC Singureni - ACS Petrolul Roata | 4 - 2 |
Puan durumu
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |