Gremio Esportivo Brasil RS Oyuncu Kadrosu
7
Toplam oyuncu
1 (14.3%)
Lejyoner
1 029 000 €
Takım maliyeti
343 000 €
Ortalama oyuncu değeri
Orta Saha |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
17 | Wellington Simião | BRA | M | 36 | 0,5M+ | |
30 | Tinga | BRA | M | 30 | 0,5M+ | |
18 | Marcinho | BRA | M | 24 | 0,1M+ | |
30 | Dionatan Machado | BRA | M | 30 | ||
|
||||||
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
Herisson | ||||||
savunma oyuncusu |
||||||
# | oyuncu | ülke | Pos | Yaş | € | Değerlendirme |
Mário Henrique | BRA | D | 27 | |||
Jeferson | BRA | D | 26 |
Olaylar
Gremio Esportivo Brasil RS
Futbol, Brezilya, Takım Gremio Esportivo Brasil RS. Orijinal takım adı: Grêmio Esportivo Brasil.
Gremio Esportivo Brasil RS şampiyonaya katılır Brasileiro Série D. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Brasileiro Série D.
Takımda Gremio Esportivo Brasil RS 7 oyuncular. Lejyonerler: 1 (14.3%). Takım oyuncularının toplam değeri 0 €. Takımın en yüksek ücretli oyuncusu Gremio Esportivo Brasil RS Wellington Simião. Fiziksel olarak göstergeler, milliyet, pozisyon, piyasa değeri ve başlangıç kompozisyonlarının bir listesi oyuncunun sayfasında bulunabilir.
Rogério Zimmermann — takımın teknik direktörü Gremio Esportivo Brasil RS. Rogério Zimmermann geçirdi takımın bir parçası olarak maçın 172 Gremio Esportivo Brasil RS. team.text.4 Atılan puanlar: 214. Bir kariyerde atılan puan sayısı koçun etkinliğini gösterir.
Gremio Esportivo Brasil RS takımının ana stadyumu Pelotas, Brezilya 'deki Bento Mendes de Freitas. Stadyum kapasitesi Bento Mendes de Freitas 12 314 insanlar.
Sonraki Takım Gremio Esportivo Brasil RS gerçekleşecek 2024-06-23 18:00:00: Avenida RS Gremio Esportivo Brasil RS . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Ev sahibi | Deplasman | |
Toplam oyun | 20 | 10 | 10 |
Ortalama toplam oyun | 1.45 | 0.9 | 2 |
Atılan ortalama gol sayısı | 0.65 | 0.6 | 0.7 |
Ortalama goller | 0.8 | 0.3 | 1.3 |
Göreceli göstergeler
25%
kazanır
45%
Beraberlik
30%
Zararlar
Bitmiş: 45%
Altında: 55%
Total 1.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
Antrenör
Rogério Zimmermann
BRA
milliyet
172
Toplam oyun
55 (32%)
kazanır
0 (0%)
Beraberlik
68 (39.5%)
Zararlar
214
Atılan puanlar
1.2
Maç başına ortalama puan
Puan durumu
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:5 | 25 |
2
|
Porto Velho EC RO | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:7 | 18 |
3
|
Princesa Dos Solimoes AM | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:9 | 15 |
4
|
Manaus | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:12 | 14 |
5
|
Trem AP | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | 12 |
6
|
Rio Branco FC AC | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:15 | 4 |
8
|
Humaitá | 9 | 0 | 0 | 9 | 3:22 | 0 |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Altos Pi | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
2
|
Tocantinópolis | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
3
|
Maranhao MA | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:8 | 14 |
4
|
Moto Clube MA | 9 | 3 | 5 | 1 | 14:13 | 14 |
5
|
River PI | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:12 | 11 |
6
|
Cametá SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:11 | 11 |
7
|
Fluminense-PI | 9 | 2 | 4 | 3 | 9:11 | 10 |
8
|
Aguia De Maraba PA | 9 | 0 | 5 | 4 | 7:17 | 5 |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
3
|
Iguatu | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
4
|
America FC RN | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:7 | 13 |
5
|
Santa Cruz FC RN | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:15 | 12 |
6
|
Sousa EC PB | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
7
|
Maracanã | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:15 | 8 |
8
|
ACD Potiguar RN | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | 4 |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
2
|
Retrô | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | 14 |
3
|
EC Jacuipense BA | 9 | 4 | 2 | 3 | 8:9 | 14 |
4
|
CSE | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
5
|
SD Juazeirense BA | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 12 |
6
|
ASA AL | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
7
|
Petrolina PE | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:9 | 9 |
8
|
CS Sergipe SE | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | 5 |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:6 | 22 |
2
|
Anapolis FC GO | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:6 | 17 |
3
|
CRA Catalano GO | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:5 | 14 |
4
|
Mixto MT | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
5
|
Iporá | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:14 | 11 |
6
|
Uniao EC MT | 9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Real Brasília FC | 9 | 0 | 2 | 7 | 3:12 | 2 |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 9 | 5 | 4 | 0 | 13:5 | 19 |
2
|
Nova Iguacu RJ | 9 | 4 | 4 | 1 | 11:4 | 16 |
3
|
Portuguesa RJ | 9 | 3 | 6 | 0 | 10:5 | 15 |
4
|
Serra FC ES | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:12 | 11 |
5
|
Real Noroestes ES | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:8 | 10 |
6
|
Democrata FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:9 | 10 |
7
|
Ipatinga | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
8
|
Audax Rio RJ | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:11 | 5 |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Inter de Limeira | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:3 | 20 |
2
|
Maringa FC PR | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
3
|
Água Santa | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:8 | 12 |
4
|
Costa Rica EC MS | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
5
|
Santo André | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:9 | 11 |
6
|
Pouso Alegre | 9 | 2 | 3 | 4 | 8:6 | 9 |
7
|
Sao Jose EC SP | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:10 | 8 |
8
|
Patrocinense | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:21 | 5 |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:7 | 14 |
2
|
Hercílio Luz | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Novo Hamburgo | 6 | 2 | 4 | 0 | 6:4 | 10 |
4
|
Cianorte FC PR | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 9 |
5
|
Avenida RS | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
6
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:4 | 8 |
7
|
Barra | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:9 | 8 |
8
|
FC Cascavel PR | 9 | 1 | 4 | 4 | 3:8 | 7 |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Patrocinense |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
Humaitá | ||||||
|
Manaus | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco FC AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos Pi | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia De Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa EC PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
EC Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
SD Juazeirense BA | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao EC MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Iporá | ||||||
|
Anapolis FC GO | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRA Catalano GO | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroestes ES | ||||||
|
Audax Rio RJ |
Group A7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Água Santa | ||||||
|
Costa Rica EC MS | ||||||
|
Inter de Limeira | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
Santo André | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Patrocinense | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Cascavel PR | ||||||
|
Hercílio Luz | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
yer
Brezilya
ülke
Pelotas
Kent
Bento Mendes de Freitas
stadyum
12 314
Kapasite