Futbol / Dünya /

NK Gat – takım performansı Futbol, Dünya

NK Gat

NK Gat

Olaylar

3. ŽNL Valpovo 3. ŽNL Valpovo
yuvarlak 21
2026-05-30 NK Gat - NK Tomislav Šag İptal Edildi
yuvarlak 20
2026-05-24 NK Mladost Harkanovci - NK Gat 7 - 2
yuvarlak 19
2026-05-16 NK Gat - NK Hrvatski Sokol İptal Edildi
yuvarlak 18
2026-05-09 NK Zrinski Vinogradci - NK Gat -
yuvarlak 17
2026-05-02 NK Bistrinci - NK Gat İptal Edildi
yuvarlak 16
2026-04-25 NK Gat - NK Croatia Veliškovci İptal Edildi
yuvarlak 15
2026-04-19 NK Gaj Brođanci - NK Gat 3 - 1
yuvarlak 12
2026-03-28 NK Hrvatski Sokol - NK Gat İptal Edildi
yuvarlak 1
2025-11-16 NK Gaj Brođanci - NK Gat 0 - 5
yuvarlak 11
2025-11-08 NK Gat - NK Zrinski Vinogradci 2 - 2

NK Gat

Futbol, Dünya, Takım NK Gat. Orijinal takım adı: NK Gat.

Takımda NK Gat 21 oyuncular. Lejyonerler: 21 (100%).

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 19 10 9
Ortalama toplam oyun 4.37 4.8 3.89
Atılan ortalama gol sayısı 2.53 3.2 1.78
Ortalama goller 1.84 1.6 2.11

Göreceli göstergeler

31.58%

kazanır

10.53%

Beraberlik

36.84%

Zararlar

Bitmiş: 84.21%

Altında: 15.79%

Total 1.5

Bitmiş: 73.68%

Altında: 26.32%

Total 2.5

Bitmiş: 68.42%

Altında: 31.58%

Total 3.5