Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi (7-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Loko Yaroslavl
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-13 | Loko Yaroslavl - Krasnaya Armiya | - | |
2024-09-06 | MHC Dinamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-05 | MHC Dinamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-02 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-01 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | - | |
yuvarlak 29 | |||
2024-04-25 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 1 - 2 | |
2024-04-23 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | 5 - 0 | |
2024-04-21 | Ska-1946 St. Petersburg - Loko Yaroslavl | 2 - 1 | |
2024-04-19 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 2 - 3 | |
2024-04-17 | Loko Yaroslavl - Ska-1946 St. Petersburg | 6 - 3 |
Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi
Rusya, MHL, maç Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi, başlangıç zamanı 2024-02-21 15:30:00 uluslararası saat.
Loko Yaroslavl Ve Russkie Vityazi şampiyonaya katılır MHL, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Russkie Vityazi
MHL | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-09-22 | Russkie Vityazi - Loko Yaroslavl | - | |
2024-09-19 | Russkie Vityazi - MHC Dinamo St. Petersburg | - | |
2024-09-16 | Russkie Vityazi - Ska-1946 St. Petersburg | - | |
2024-09-10 | Russkie Vityazi - AKM-Junior Novomoskovsk | - | |
2024-09-04 | AKM-Junior Novomoskovsk - Russkie Vityazi | - | |
2024-02-24 | Almaz Cherepovets - Russkie Vityazi | 5 - 3 | |
2024-02-21 | Loko Yaroslavl - Russkie Vityazi | 7 - 4 | |
2024-02-16 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 3 | |
2024-02-15 | Russkie Vityazi - Dinamo-Shinnik Bobruysk | 2 - 5 | |
2024-02-04 | Dinamo-Shinnik Bobruysk - Russkie Vityazi | 1 - 2 |
Puan durumu
MHL 23/24, Eastern Conference, Gold Division: 2023-2024
MHL 23/24, Eastern Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuznetskie Medvedi | 50 | 32 | 18 | 68 | |||||
2
|
Ladja Togliatti | 50 | 27 | 23 | 61 | |||||
3
|
Reaktor Nizhnekamsk | 50 | 22 | 28 | 53 | |||||
4
|
Loko-76 Yaroslavl U20 | 50 | 23 | 27 | 52 | |||||
5
|
JHC Molot | 50 | 22 | 28 | 47 | |||||
6
|
Tyumenskiy Legion | 50 | 19 | 31 | 46 | |||||
7
|
Sputnik Almetyevsk | 50 | 19 | 31 | 41 | |||||
8
|
Snezhnye Barsy Astana | 50 | 12 | 38 | 32 | |||||
9
|
Krasnoyarskie Rysi | 50 | 8 | 42 | 18 |
MHL 23/24, Western Conference, Gold Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Loko Yaroslavl | 52 | 44 | 8 | 90 | |||||
2
|
Ska-1946 St. Petersburg | 52 | 38 | 14 | 82 | |||||
3
|
JHC Spartak Moscow | 52 | 34 | 18 | 74 | |||||
4
|
MHC Dynamo Moscow | 52 | 36 | 16 | 73 | |||||
5
|
Almaz Cherepovets | 52 | 33 | 19 | 72 | |||||
6
|
Mikhailov Academy | 52 | 32 | 20 | 70 | |||||
7
|
Krasnaya Armiya | 52 | 28 | 24 | 60 | |||||
8
|
MHC Dinamo St. Petersburg | 52 | 26 | 26 | 58 | |||||
9
|
Kapitan Stupino | 52 | 15 | 37 | 35 |
MHL 23/24, Western Conference, Silver Division: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | L | Puan | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amurskie Tigry | 54 | 34 | 20 | 78 | |||||
2
|
JHC Atlant Moscow Oblast | 54 | 32 | 22 | 67 | |||||
3
|
MHK Krylia Sovetov | 54 | 28 | 26 | 62 | |||||
4
|
Dinamo-Shinnik Bobruysk | 54 | 27 | 27 | 60 | |||||
5
|
Russkie Vityazi | 54 | 28 | 26 | 58 | |||||
6
|
Akademy SKA-Junior Krasnogorsk | 54 | 27 | 27 | 56 | |||||
7
|
Sahalinskie Akuly | 54 | 16 | 38 | 35 | |||||
8
|
AKM-Junior Novomoskovsk | 54 | 8 | 46 | 23 | |||||
9
|
HC Taifun | 54 | 10 | 44 | 21 | |||||
10
|
SKA-Kareliya Kondopoga | 54 | 8 | 46 | 20 |