Λευκορωσία - Αζερμπαϊτζάν (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
3-4-3
Σχηματισμός γραμμών
26.8 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Pavel Pavlyuchenko | G | 25 | 0,3M+ | |
4 | Ruslan Khadarkevich | D | 30 | 0,3M+ | |
6 | Sergei Politevich | D | 33 | 0,5M+ | |
20 | Zakhar Volkov | D | 26 | 0,8M+ | 58.1 |
2 | Danila Nechaev | M | 24 | ||
14 | Evgeni Yablonski | M | 27 | ||
19 | Valeri Bocherov | M | 23 | ||
8 | Gleb Shevchenko | M | 24 | 0,2M+ | |
7 | Artem Bykov | F | 31 | 0,5M+ | |
11 | Andrey Solovey | F | 28 | 0,0M+ | |
5 | Vladislav Malkevich | F | 23 | 0,0M+ | |
Υποκατάστατο | |||||
1 | Egor Khatkevich | G | 35 | 0,2M+ | |
16 | Maksim Plotnikov | G | 25 | 0,5M+ | |
22 | Roman Begunov | D | 30 | 0,3M+ | |
3 | Kirill Pechenin | D | 26 | 0,4M+ | 52.3 |
9 | Max Ebong | M | 24 | 0,4M+ | |
15 | Ruslan Yudenkov | D | 36 | 0,0M+ | |
13 | Dmitry Bessmertniy | D | 26 | 0,4M+ | |
18 | Pavel Sedko | M | 25 | 0,2M+ | |
17 | Denis Grechikho | M | 24 | 0,2M+ | |
23 | Valeri Gromyko | M | 26 | 0,5M+ | |
21 | Vladislav Klimovich | M | 27 | 0,3M+ | |
10 | Yegor Bogomolskiy | F | 23 |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
48.6
Συνολική βαθμολογία παικτών
59.3 %
Από την τέλεια σύνθεση
Επίθεση
Τεχνικός
Υπεράσπιση
Τακτικός
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
12 | Shakhrudin Mahammadaliyev | G | 29 | 0,2M+ | 73.7 |
5 | Maksim Medvedev | M | 34 | 1,3M+ | 48.7 |
18 | Jalal Huseynov | D | 20 | ||
4 | Bahlul Mustafazada | D | 26 | 0,6M+ | 56.7 |
6 | Hojjat Haghverdi | D | 30 | 0,3M+ | |
8 | Emin Makhmudov | M | 31 | 1,1M+ | 54.7 |
14 | Eddy Silvestre | M | 31 | 0,7M+ | 49.9 |
20 | Richard Almeida | M | 34 | 1,5M+ | |
3 | Azer Salahli | M | 29 | 0,3M+ | |
9 | Renat Dadaşov | F | 24 | 0,4M+ | 48.9 |
11 | Ramil Sheydaev | F | 27 | 1,0M+ | 49.9 |
Υποκατάστατο | |||||
23 | Emil Balayev | G | 29 | 1,2M+ | |
1 | Salahat Agayev | G | 32 | 1,0M+ | |
15 | Bakhtiyar Hasanalizade | D | 30 | 0,4M+ | |
13 | Abbas Huseynov | D | 28 | 0,6M+ | |
16 | Dimitrij Nazarov | F | 33 | 0,7M+ | 49.7 |
2 | Gara Garayev | M | 31 | 1,2M+ | 52.3 |
19 | Qismet Aliyev | M | 27 | ||
22 | Alexey Isayev | M | 28 | ||
7 | Namiq Alasgarov | M | 28 | 0,5M+ | 48.5 |
17 | Joshgun Diniyev | M | 28 | 0,6M+ | |
10 | Mahir Emreli | F | 26 | 1,3M+ | 50.3 |
21 | Anatoli Nuriev | M | 27 | 0,2M+ |
Εκδηλώσεις: Λευκορωσία
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-03-26 | Μάλτα - Λευκορωσία | 0 - 0 | |
2024-03-21 | Λευκορωσία - Μαυροβούνιο | 0 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-21 | Κόσοβο - Λευκορωσία | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-18 | Λευκορωσία - Ανδόρα | 1 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-15 | Ελβετία - Λευκορωσία | 3 - 3 |
Στατιστικά αγώνα
42% | Κατοχή μπάλας | 58% |
10 | Σουτ | 16 |
4 | Σουτ εντός εστίας | 6 |
3 | Σουτ εκτός εστίας | 6 |
3 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 4 |
309 | Πάσες | 452 |
206 (67%) | Επιτυχημένες πάσες | 339 (75%) |
9 | Φάουλ | 15 |
27/68 (40%) | Μακρινές μπαλιές | 21/55 (38%) |
7/23 (30%) | Ψηλές Πάσες | 6/15 (40%) |
167 | Κατοχή χάθηκε | 165 |
59 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 64 |
20 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 25 |
8 | Κλεψίματα | 7 |
17 | Εκκαθαρίσεις | 16 |
6 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 4 |
10/19 (53%) | Ντρίμπλες | 10/18 (56%) |
14 | Τάκλιν | 20 |
1 | Κόρνερ | 5 |
6 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 8 |
4 | Σουτ έξω από την περιοχή | 8 |
5 | Οφσάιντ | 5 |
4 | Κίτρινες κάρτες | 4 |
2 | Δοκάρι | 1 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
1 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 1 |
34% | Κατοχή μπάλας | 66% |
4 | Σουτ | 6 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 4 |
1 | Σουτ εκτός εστίας | 1 |
1 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 1 |
136 | Πάσες | 281 |
88 (65%) | Επιτυχημένες πάσες | 214 (76%) |
7/26 (27%) | Μακρινές μπαλιές | 11/25 (44%) |
4/9 (44%) | Ψηλές Πάσες | 3/9 (33%) |
83 | Κατοχή χάθηκε | 92 |
27 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 32 |
8 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 11 |
7 | Κλεψίματα | 2 |
10 | Εκκαθαρίσεις | 7 |
4 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
5/11 (45%) | Ντρίμπλες | 3/6 (50%) |
6 | Τάκλιν | 14 |
1 | Κόρνερ | 4 |
2 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 2 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 4 |
3 | Οφσάιντ | 3 |
3 | Κίτρινες κάρτες | 0 |
2 | Δοκάρι | 1 |
0 | Μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
0 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 0 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 0 |
51% | Κατοχή μπάλας | 49% |
6 | Σουτ | 10 |
2 | Σουτ εντός εστίας | 2 |
2 | Σουτ εκτός εστίας | 5 |
2 | Μπλοκαρισμένα σουτ | 3 |
0 | Κόρνερ | 1 |
2 | Οφσάιντ | 2 |
1 | Κίτρινες κάρτες | 4 |
0 | Δοκάρι | 0 |
4 | Σουτ μέσα από την περιοχή | 6 |
2 | Σουτ έξω από την περιοχή | 4 |
2 | Ο τερματοφύλακας σώζει | 2 |
173 | Πάσες | 171 |
118 (68%) | Επιτυχημένες πάσες | 125 (73%) |
20/42 (48%) | Μακρινές μπαλιές | 10/30 (33%) |
3/14 (21%) | Ψηλές Πάσες | 3/6 (50%) |
5/8 (63%) | Ντρίμπλες | 7/12 (58%) |
84 | Κατοχή χάθηκε | 73 |
32 | Κερδισμένες Μονομαχίες | 32 |
12 | Κερδισμένες εναέριες μονομαχίες | 14 |
8 | Τάκλιν | 6 |
1 | Κλεψίματα | 5 |
7 | Εκκαθαρίσεις | 9 |
1 | Μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
1 | Χαμένες μεγάλες ευκαιρίες | 1 |
0 | Κόκκινες κάρτες | 1 |
Λευκορωσία - Αζερμπαϊτζάν
Ευρώπη, UEFA Nations League, αγώνα Λευκορωσία - Αζερμπαϊτζάν, ώρα έναρξης 2022-06-06 18:45:00 διεθνής ώρα.
Λευκορωσία και Αζερμπαϊτζάν συμμετέχει στο πρωτάθλημα UEFA Nations League, Ευρώπη.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Karadjordje στην πόλη Novi Sad, Σερβία. Χωρητικότητα σταδίου Karadjordje είναι 15 000 άτομα.
Επικεφαλής Διαιτητής - Mohammed Al-Hakim. Προς το παρόν είναι 38 χρονών. Λογιστική για κίτρινες και κόκκινες κάρτες: Mohammed Al-Hakim έπαιξε 319 αγώνες, σημείωσε 1026 κίτρινες κάρτες και 10 κόκκινες.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Αζερμπαϊτζάν
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-11 | Αζερμπαϊτζάν - Καζακστάν | - | |
2024-06-07 | Αλβανία - Αζερμπαϊτζάν | - | |
2024-03-25 | Αζερμπαϊτζάν - Βουλγαρία | 1 - 1 | |
2024-03-22 | Αζερμπαϊτζάν - Μογγολία | 1 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Γύρος 10 | |||
2023-11-19 | Βέλγιο - Αζερμπαϊτζάν | 5 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2023-11-16 | Αζερμπαϊτζάν - Σουηδία | 3 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2023-10-16 | Αζερμπαϊτζάν - Αυστρία | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κροατία | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Δανία | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Γαλλία | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Αυστρία | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισπανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Πορτογαλία | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Ελβετία | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Τσεχία | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταλία | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Ουγγαρία | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Γερμανία | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Αγγλία | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ολλανδία | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
Βέλγιο | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Πολωνία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Ουαλία | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σκωτία | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Ουκρανία | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ιρλανδία | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Αρμενία | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ισραήλ | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
Ισλανδία | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Αλβανία | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Ρωσία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Φινλανδία | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Μαυροβούνιο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Ρουμανία | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σερβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Νορβηγία | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Σλοβενία | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Σουηδία | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τουρκία | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Λουξεμβούργο | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Νήσοι Φερόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Λιθουανία | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ελλάδα | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Κόσοβο | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Bόρεια Ιρλανδία | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Κύπρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καζακστάν | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Αζερμπαϊτζάν | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Σλοβακία | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Λευκορωσία | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γεωργία | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Βουλγαρία | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Βόρεια Μακεδονία | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Γιβραλτάρ | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λετονία | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Μολδαβία | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Ανδόρα | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Λιχτενστάιν | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εσθονία | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Μάλτα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
Σαν Μαρίνο | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
League A, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ισπανία | ||||||
|
Πορτογαλία | ||||||
|
Ελβετία | ||||||
|
Τσεχία |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φινλανδία | ||||||
|
Μαυροβούνιο | ||||||
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη | ||||||
|
Ρουμανία |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λουξεμβούργο | ||||||
|
Τουρκία | ||||||
|
Νήσοι Φερόες | ||||||
|
Λιθουανία |
League C, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ελλάδα | ||||||
|
Κόσοβο | ||||||
|
Bόρεια Ιρλανδία | ||||||
|
Κύπρος |
League C, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σλοβακία | ||||||
|
Αζερμπαϊτζάν | ||||||
|
Καζακστάν | ||||||
|
Λευκορωσία |
League C, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γεωργία | ||||||
|
Βουλγαρία | ||||||
|
Βόρεια Μακεδονία | ||||||
|
Γιβραλτάρ |
League D, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λετονία | ||||||
|
Μολδαβία | ||||||
|
Ανδόρα | ||||||
|
Λιχτενστάιν |
League D, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εσθονία | ||||||
|
Μάλτα | ||||||
|
Σαν Μαρίνο |
Διαιτητής
Mohammed Al-Hakim
38
Ηλικία
319
Σύνολο παιχνιδιών
3.22
Μέσος όρος ανά αγώνα
0.1
Μέσος όρος ανά αγώνα
Τοποθεσία
Σερβία
Χώρα
Novi Sad
Πόλη
Karadjordje
Στάδιο
15 000
Χωρητικότητα