Πορτουγκέσα - Παρανά (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Πορτουγκέσα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Itabuna - Πορτουγκέσα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Πορτουγκέσα - Ουντάξ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Democrata FC - Πορτουγκέσα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Πορτουγκέσα - Σέρα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Σέρα - Πορτουγκέσα | 1 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-04 | Πορτουγκέσα - Democrata FC | 3 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ουντάξ - Πορτουγκέσα | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Πορτουγκέσα - Itabuna | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Πορτουγκέσα - Νόβα Ιγκουάτσου | 1 - 0 |
Πορτουγκέσα - Παρανά
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Πορτουγκέσα - Παρανά, ώρα έναρξης 2022-06-25 18:00:00 διεθνής ώρα.
Πορτουγκέσα και Παρανά συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Estádio Ilha do Urubu στην πόλη Rio de Janeiro, Βραζιλία. Χωρητικότητα σταδίου Estádio Ilha do Urubu είναι 20 113 άτομα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Παρανά
Paranaense, 2. Divisao | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-30 | Atlético Paranavaí - Παρανά | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-23 | Παρανά - Grêmio Maringá | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-15 | Παρανά - Patriotas FC | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-09 | AA Iguaçu - Παρανά | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-02 | Ιγκουάσου - Παρανά | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-25 | Παρανά - EC Laranja Mecânica | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-18 | Ρίο Μπράνκο - Παρανά | 2 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-11 | Παρανά - Apucarana Sports | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αμαζόνας | 14 | 9 | 5 | 1 | 37:12 | 31 |
2
|
Ρίο Μπράνκο | 14 | 8 | 3 | 3 | 24:11 | 27 |
3
|
Ραιμούντο | 14 | 6 | 6 | 2 | 19:11 | 24 |
4
|
Σάο Ραιμούντο | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:14 | 23 |
5
|
Πόρτο Βέλο | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:20 | 21 |
6
|
Τρεμ | 14 | 4 | 4 | 6 | 29:27 | 16 |
7
|
Χουμαϊτά | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
8
|
Ναούτικο | 14 | 1 | 2 | 11 | 15:57 | 5 |
Group A2: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μότο Κλαμπ | 14 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 28 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:21 | 22 |
3
|
Πακατζούς | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:13 | 20 |
4
|
Γιουβεντούδε | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:14 | 20 |
5
|
Fluminense-PI | 14 | 4 | 5 | 5 | 23:19 | 17 |
6
|
Καστανχάλ | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:15 | 17 |
7
|
Τούνα Λούσο | 14 | 3 | 4 | 7 | 12:25 | 13 |
8
|
Ντε Χούλιο | 14 | 2 | 7 | 5 | 13:19 | 13 |
Group A3: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ρετρό | 14 | 10 | 3 | 1 | 27:6 | 33 |
2
|
Αμέρικα Νατάλ | 14 | 6 | 6 | 2 | 20:7 | 24 |
3
|
Σόουζα | 14 | 7 | 3 | 5 | 18:17 | 23 |
4
|
Αφογκάντος Ινγκαζέιρα | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:12 | 22 |
5
|
Ικάσα | 14 | 6 | 4 | 4 | 16:18 | 22 |
6
|
Σάο Πάολο Κρίσταλ | 14 | 3 | 4 | 7 | 13:26 | 13 |
7
|
Γκλόμπο | 14 | 3 | 3 | 8 | 14:17 | 12 |
8
|
Κράτο | 14 | 1 | 2 | 11 | 5:33 | 5 |
Group A4: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άσα | 14 | 7 | 4 | 3 | 15:12 | 25 |
2
|
Λαγκάρτο | 14 | 6 | 7 | 1 | 23:12 | 25 |
3
|
Σακουπένσε | 14 | 5 | 6 | 3 | 19:15 | 21 |
4
|
Σάντα Κρουζ | 14 | 5 | 4 | 5 | 14:15 | 19 |
5
|
Σεργκίπε | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:12 | 18 |
6
|
Ζουζίρενσε | 14 | 4 | 4 | 6 | 8:13 | 16 |
7
|
CSE | 14 | 3 | 5 | 6 | 19:22 | 14 |
8
|
Αλαγκοϊνχάς | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:24 | 10 |
Group A5: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 14 | 10 | 3 | 1 | 22:10 | 33 |
2
|
Ανάπολις | 14 | 7 | 4 | 3 | 17:11 | 25 |
3
|
Κόστα Ρίκα | 14 | 6 | 3 | 5 | 14:13 | 21 |
4
|
Οπεράριο | 14 | 6 | 3 | 5 | 10:12 | 21 |
5
|
Σιλάντια Εσπόρτε Κλούμπε | 14 | 6 | 2 | 6 | 15:12 | 20 |
6
|
Γκρέμιο Ανάπολις | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:15 | 17 |
7
|
Ιπόρα | 14 | 3 | 6 | 5 | 12:12 | 15 |
8
|
Ακάο | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:34 | 5 |
Group A6: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pouso Alegre | 14 | 7 | 5 | 2 | 12:9 | 26 |
2
|
Ντε Φείρα | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:8 | 24 |
3
|
Ρεάλ Νοροέστε | 14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 23 |
4
|
Nova Venécia | 14 | 5 | 7 | 2 | 19:13 | 22 |
5
|
Ιντερνασιονάλ | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:16 | 17 |
6
|
Φεροβιάρια | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:14 | 16 |
7
|
Ουρτ | 14 | 4 | 4 | 6 | 13:26 | 16 |
8
|
Καλντένσε | 14 | 1 | 2 | 11 | 8:20 | 5 |
Group A7: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Μπερνάρντο | 14 | 7 | 6 | 1 | 13:3 | 27 |
2
|
Παρανά | 14 | 6 | 5 | 3 | 13:8 | 23 |
3
|
Πορτουγκέσα | 14 | 5 | 6 | 3 | 13:10 | 21 |
4
|
Οέστε | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:15 | 20 |
5
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 14 | 5 | 5 | 4 | 13:14 | 20 |
6
|
Σάντο Αντρέ | 14 | 4 | 3 | 7 | 12:13 | 15 |
7
|
Σιανόρτε | 14 | 3 | 5 | 6 | 14:15 | 14 |
8
|
Pérolas Negras | 14 | 1 | 5 | 8 | 9:23 | 8 |
Group A8: 2022
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καξίας | 14 | 8 | 3 | 3 | 20:12 | 27 |
2
|
Αμόρε | 14 | 8 | 3 | 3 | 17:14 | 27 |
3
|
Κασκαβέλ | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:10 | 25 |
4
|
Azuriz | 14 | 7 | 3 | 4 | 17:12 | 24 |
5
|
Σάο Λουίζ | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 18 |
6
|
Marcílio Dias | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:20 | 14 |
7
|
Γιουβέντους | 14 | 2 | 6 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Próspera | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:20 | 6 |
Τοποθεσία
Βραζιλία
Χώρα
Rio de Janeiro
Πόλη
Estádio Ilha do Urubu
Στάδιο
20 113
Χωρητικότητα