Berkut-Ufa-M - Torpedo-2 Miass (11-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Berkut-Ufa-M
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-16 | Berkut-Ufa-M - Irtysh Omsk II | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Magnitogorsk - Berkut-Ufa-M | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-02 | Berkut-Ufa-M - Amkar-2 Perm | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-19 | Tobol Kurgan - Berkut-Ufa-M | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-07-13 | Berkut-Ufa-M - Tobol Tobolsk | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Tobol Tobolsk - Berkut-Ufa-M | 2 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-08 | Berkut-Ufa-M - FC Ufa-M | 5 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-04-13 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 2 - 1 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 22 | |||
2023-09-29 | Berkut-Ufa-M - Chelyabinsk Youth | 0 - 0 |
Berkut-Ufa-M - Torpedo-2 Miass
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, αγώνα Berkut-Ufa-M - Torpedo-2 Miass, ώρα έναρξης 2023-08-12 09:00:20 διεθνής ώρα.
Berkut-Ufa-M και Torpedo-2 Miass συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Torpedo-2 Miass
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 22 | |||
2023-09-29 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Asha | 2 - 4 | |
Γύρος 21 | |||
2023-09-23 | Chelyabinsk Youth - Torpedo-2 Miass | 5 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2023-09-15 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Magnitogorsk | 0 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | ακυρώθηκε | |
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |