Berkut-Ufa-M - Torpedo-2 Miass (11-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Berkut-Ufa-M
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | Berkut-Ufa-M - Irtysh Omsk II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Magnitogorsk - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-02 | Berkut-Ufa-M - Amkar-2 Perm | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-19 | Tobol Kurgan - Berkut-Ufa-M | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | Berkut-Ufa-M - Tobol Tobolsk | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Tobol Tobolsk - Berkut-Ufa-M | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-08 | Berkut-Ufa-M - FC Ufa-M | 5 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-13 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 2 - 1 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Berkut-Ufa-M - Chelyabinsk Youth | 0 - 0 |
Berkut-Ufa-M - Torpedo-2 Miass
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, match Berkut-Ufa-M - Torpedo-2 Miass, starttijd 2023-08-12 09:00:20 internationale tijd.
Berkut-Ufa-M en Torpedo-2 Miass neemt deel aan het kampioenschap Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Torpedo-2 Miass
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Asha | 2 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-23 | Chelyabinsk Youth - Torpedo-2 Miass | 5 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2023-09-15 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Magnitogorsk | 0 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | geannuleerd | |
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | 1 - 0 |
Klassement
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |