BKS Hal-Mont Bochnia - Wisła II Kraków (2-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: BKS Hal-Mont Bochnia
IV. Liga - Małopolska | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | KS Sokół Słopnice - BKS Hal-Mont Bochnia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | BKS Hal-Mont Bochnia - Podhalanin Biecz | 1 - 1 | |
2024-06-22 | Orzeł Ryczów - BKS Hal-Mont Bochnia | 7 - 5 | |
2024-05-18 | BKS Hal-Mont Bochnia - Limanovia Limanowa | 2 - 0 | |
2024-04-17 | Wisła II Kraków - BKS Hal-Mont Bochnia | 2 - 2 |
BKS Hal-Mont Bochnia - Wisła II Kraków
Poland Amateur, IV. Liga - Małopolska, αγώνα BKS Hal-Mont Bochnia - Wisła II Kraków, ώρα έναρξης 2023-08-30 15:00:00 διεθνής ώρα.
BKS Hal-Mont Bochnia και Wisła II Kraków συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Małopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Wisła II Kraków
III Liga, Group 4 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-07 | Wisła II Kraków - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-31 | Γκαρμπάρνια - Wisła II Kraków | ακυρώθηκε | |
2024-08-31 | Ουνία Ταρνόφ - Wisła II Kraków | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-24 | Wisła II Kraków - Τσελμιάνκα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-21 | Κορόνα ΙΙ - Wisła II Kraków | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | Wisła II Kraków - Σαντένζα Νόβι Σασζ | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Swidniczanka Swidnik - Wisła II Kraków | 3 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Wisła II Kraków - Κσζο Οστρόβιτσε | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-13 | Ρεκόρντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Wisła II Kraków | 2 - 0 | |
IV. Liga - Małopolska | |||
2024-06-12 | Beskid Andrychów - Wisła II Kraków | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Małopolska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wisła II Kraków | 12 | 9 | 3 | 0 | 36:8 | 30 |
2
|
LKS Jawiszowice | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:8 | 24 |
3
|
Dalin Myślenice | 11 | 6 | 3 | 2 | 21:14 | 21 |
4
|
Beskid Andrychów | 9 | 6 | 2 | 1 | 24:10 | 20 |
5
|
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 10 | 5 | 2 | 3 | 23:18 | 17 |
6
|
Wolania Wola Rzędzińska | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:16 | 17 |
7
|
KS Watra Białka Tatrzańska | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 14 |
8
|
Orzeł Ryczów | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:15 | 13 |
9
|
LKS Lubań Maniowy | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 13 |
10
|
BKS Hal-Mont Bochnia | 10 | 3 | 4 | 3 | 21:21 | 13 |
11
|
KS Bruk-Bet Termalica II Nieciecza | 7 | 3 | 3 | 1 | 22:9 | 12 |
12
|
Barciczanka Barcice | 7 | 2 | 2 | 3 | 16:17 | 8 |
13
|
Limanovia Limanowa | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | 8 |
14
|
MKS Trzebinia | 14 | 2 | 1 | 11 | 14:35 | 7 |
15
|
GKS Glinik Gorlice | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:13 | 5 |
16
|
Poprad Muszyna | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | 4 |
17
|
MKP Unia Oświęcim | 10 | 1 | 1 | 8 | 14:32 | 4 |
18
|
KS Wierchy Rabka Zdrój | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:25 | 3 |
19
|
Niwa Nowa Wieś | 9 | 0 | 0 | 9 | 9:26 | 0 |