Λίντα - Λοκομοτίβ Γκόμελ (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Λίντα
Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-12 | Λίντα - Βίτεμπσκ | - | |
Pervaya Liga | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-05 | Λίντα - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-29 | Κομμουνάλνικ Σλόνιμ - Λίντα | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-23 | Λίντα - Ορσχά | 0 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-15 | Λίντα - Ενερτζέτικ | 1 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-08 | Ντιναμό Μινσκ Ριζέρβ - Λίντα | 0 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-02 | Λίντα - Λοκομοτίβ Γκόμελ | 2 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-24 | BATE Borisov Reserve - Λίντα | 1 - 1 |
Λίντα - Λοκομοτίβ Γκόμελ
Λευκορωσία, Pervaya Liga, αγώνα Λίντα - Λοκομοτίβ Γκόμελ, ώρα έναρξης 2023-10-14 11:00:00 διεθνής ώρα.
Λίντα και Λοκομοτίβ Γκόμελ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Pervaya Liga, Λευκορωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Λοκομοτίβ Γκόμελ
Pervaya Liga | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-06 | Λοκομοτίβ Γκόμελ - Μπελσίνα | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-29 | Μπουμπρόμ - Λοκομοτίβ Γκόμελ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-22 | Λοκομοτίβ Γκόμελ - Bff Academy Minsk U17 U17 | 3 - 2 | |
Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-18 | Λοκομοτίβ Γκόμελ - Ισλόχ | 0 - 5 | |
Pervaya Liga | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-14 | Κομμουνάλνικ Σλόνιμ - Λοκομοτίβ Γκόμελ | 1 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-09 | Λοκομοτίβ Γκόμελ - Ορσχά | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-02 | Λίντα - Λοκομοτίβ Γκόμελ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Pervaya Liga 2023: 2023
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 32 | 26 | 3 | 3 | 86:30 | 81 |
2
|
Ντνιέπρ Μογκίλεφ | 32 | 22 | 7 | 3 | 75:24 | 73 |
3
|
Βίτεμπσκ | 32 | 23 | 4 | 5 | 68:22 | 73 |
4
|
Λοκομοτίβ Γκόμελ | 32 | 19 | 5 | 8 | 55:40 | 62 |
5
|
BK Maxline Vitebsk | 32 | 19 | 4 | 9 | 84:52 | 61 |
6
|
Μπαρανοβίτσι | 32 | 14 | 6 | 12 | 46:49 | 48 |
7
|
Zhodino-Uzhnoe | 32 | 13 | 7 | 12 | 62:52 | 46 |
8
|
Βόλνα Πινσκ | 32 | 12 | 7 | 13 | 41:49 | 43 |
9
|
Niva Dolbizno | 32 | 12 | 5 | 15 | 53:66 | 41 |
10
|
Λίντα | 32 | 12 | 5 | 15 | 44:48 | 41 |
11
|
Μολοντέκνο | 32 | 11 | 8 | 13 | 51:56 | 41 |
12
|
Ostrovets | 32 | 10 | 9 | 13 | 54:62 | 39 |
13
|
Μπουμπρόμ | 32 | 10 | 8 | 14 | 45:62 | 38 |
14
|
Ορσχά | 32 | 8 | 7 | 17 | 50:62 | 31 |
15
|
Κομμουνάλνικ Σλόνιμ | 32 | 5 | 7 | 20 | 26:63 | 22 |
16
|
Shakhtar Petrikov | 32 | 6 | 4 | 22 | 33:72 | 22 |
17
|
Οσιποβίτσι | 32 | 1 | 2 | 29 | 21:85 | 5 |