FC LIDA - Lokomotiv Gomel (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC LIDA
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | FC LIDA - FC Vitebsk | - | |
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-05 | FC LIDA - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | Kommunalnik Slonim - FC LIDA | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-23 | FC LIDA - FC ORSHA | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | FC LIDA - Energetik BGU Minsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk Reserve - FC LIDA | 0 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | FC LIDA - Lokomotiv Gomel | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-24 | BATE Borisov Reserve - FC LIDA | 1 - 1 |
FC LIDA - Lokomotiv Gomel
Belarus, Pervaya Liga, maç FC LIDA - Lokomotiv Gomel, başlangıç zamanı 2023-10-14 11:00:00 uluslararası saat.
FC LIDA Ve Lokomotiv Gomel şampiyonaya katılır Pervaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Lokomotiv Gomel
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Lokomotiv Gomel - Belshina | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | FK Bumprom - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | Lokomotiv Gomel - Bff Academy Minsk U17 U17 | 3 - 2 | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Lokomotiv Gomel - ISLOCH | 0 - 5 | |
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-14 | Kommunalnik Slonim - Lokomotiv Gomel | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Lokomotiv Gomel - FC ORSHA | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | FC LIDA - Lokomotiv Gomel | 2 - 1 |
Puan durumu
Pervaya Liga 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 32 | 26 | 3 | 3 | 86:30 | 81 |
2
|
FC Transmash Mogilev | 32 | 22 | 7 | 3 | 75:24 | 73 |
3
|
FC Vitebsk | 32 | 23 | 4 | 5 | 68:22 | 73 |
4
|
Lokomotiv Gomel | 32 | 19 | 5 | 8 | 55:40 | 62 |
5
|
BK Maxline Vitebsk | 32 | 19 | 4 | 9 | 84:52 | 61 |
6
|
FC BARANOVICHI | 32 | 14 | 6 | 12 | 46:49 | 48 |
7
|
Zhodino-Uzhnoe | 32 | 13 | 7 | 12 | 62:52 | 46 |
8
|
Volna Pinsk | 32 | 12 | 7 | 13 | 41:49 | 43 |
9
|
Niva Dolbizno | 32 | 12 | 5 | 15 | 53:66 | 41 |
10
|
FC LIDA | 32 | 12 | 5 | 15 | 44:48 | 41 |
11
|
FC Molodechno | 32 | 11 | 8 | 13 | 51:56 | 41 |
12
|
Ostrovets | 32 | 10 | 9 | 13 | 54:62 | 39 |
13
|
FK Bumprom | 32 | 10 | 8 | 14 | 45:62 | 38 |
14
|
FC ORSHA | 32 | 8 | 7 | 17 | 50:62 | 31 |
15
|
Kommunalnik Slonim | 32 | 5 | 7 | 20 | 26:63 | 22 |
16
|
Shakhtar Petrikov | 32 | 6 | 4 | 22 | 33:72 | 22 |
17
|
FC OSIPOVICHI | 32 | 1 | 2 | 29 | 21:85 | 5 |